İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlk kez :) – 2

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk kez 🙂 – 2
Hikayemin ikinci kısmını umarım beğenirsiniz 🙂

—————————————————————

Kendime inanamıyordum. Mertin kucağına oturmuştum üstelik üzerimde ablamın eteği altımda ve külotlu çorabı vardı.
Siki kalçalarım arasında gidip gelirken ben gözlerimi kapatmıştım artık. Mert ise ‘ohhhhh uhhh’ çekiyordu sessizce. Yerinden doğrulur gibi oldu. Ben hala kucağındayken yan döndü ve kulubenin kenarına dayandı. Belimden tutup beni kendine çekti. Yeniden sikini yerleştirdi. Hiç konuşmuyorduk. Konuşursak anın büyüsü bozulacak gibiydi. En azından ben öyle hissediyordum.
Eteğim bacaklarıma dökülmüştü. Mert ellerini eteğimin altından sokarak kalçalarımı okşamaya başladı yeniden. Gözlerini kısmıştı ve kalçalarımı sıkıyordu. Ben ise hafifçe ileri geri hareketler yapıyordum. Ne kadar sürdü bilmiyorum ama birden:
– Ben geliyorum dedi Mert kalçalarımı sıkarken iyice kendine bastırmıştı beni.
– Üstüme boşalma sakın dedim ve kucağından kalkmaya çalıştım ama bırakacak gibi değildi.
– Kalkma lütfen. Kal öyle.
– Hayır olmaz. Kıyafetlere bulaştıracaksın sonra.
– Yaa bişey olmaz temizleriz dedi ama ben ellerinden kurtuldum ve yan tarafa oturdum.
Hemen bana doğru dönerek ahhlar ohhlar içinde minderin üstüne boşaldı. Neredeyse üstüme geliyordu spermleri. Mertin yüzüne baktım kıpkırmızı olmuştu. Kimbilir ben ne haldeydim.
Eline bulaşan spermleri minderin üzerine silerken:
– Ohhhhh. Hala geliyorum yaa baksana. Çok güzel oldu dedi
İki eli yanda bitmiş vaziyette sırtını dayadı eve öylece kaldı.
– Sen hala boşalmadın Alper dedi. O an yüzüne baktım. Yüzü gülüyordu resmen. Bede gülümsedim.
– Evet daha boşalmadım ben. Fırsat vermedinki 31 çekmeme dedim. Yine gülümsedim.
– Yanıma gel otur bende seni boşaltayım.
– Yok ya ben dergiye bakarak 31 çekerim.
– Ya gel işte. Yanıma otur.
– Tamam
– Buraya oturma ama üstün kirlenmesin. Bu tarafa gel diyerek sol yanını gösterdi.
Yerimden kalkıp emekleyerek Mertin sol tarafına oturdum. Merte baktım. Gülümsüyordu. Yaklaşsana biraz daha dedi. İyice yaklaştım.
Elini bacaklarıma attı bir anda ve eteğimi yukarı doğru çekip sikime yavaşca götürdü. Bacaklarımı okşayarak yapmıştı bunu. Sikimden zevk suları gelmiş çorap çoktan kirlenmişti. Çorabın üstünden sikimle oyanamaya başladı. Neredeyse bende boşalacaktım ama heyecandanmıdır yaşadıklarımdanmıdır bilmiyorum gelmiyordum. Elini çorabın altından sokmaya çalıştı sikime ulaşmak için ve o an ablamın külodunu farketmiş olacak ki:
– Oooo sen ablanın külodunuda giymişsin. Çok güzel olmuşsun dedi.
– Yok ya abartma sende.
– Ya ne abartıcam baksana bacaklarında kıl bile yok. Yüzüne bakmasam kız gibisin yani.
– Yook artık!
– E öyle ama dedi gülümseyerek.
– Tamam öyle olsun dedim. Gözüm Mertin diğer eline takılmıştı. Sol eliyle benim sikimle oynuyordu sağ eliyle de kendi sikini sıvazlıyordu. Yeniden sertleşiyor gibiydi. Bu arada sikimle uğraşmıyor bacaklarımı okşuyordu sanki.
– Baksana benimki yine kalkıyor dedi.
– İner şimdi dedim. Hep öyle kalacak değil ya.
– İlk defa böyle oldu. Artık nasıl zevk aldıysam. Baksana dedi ve elimi tuttuğu gibi sikine götürdü. Gerçekten de siki sertleşmeye başlamıştı yine. Elimi çekecek oldum, bırakmadı:
– Ya sikimle oyna işte. Bende seninkiyle oynuyorum. Belki bir daha boşalırım.
Mert benim sikimle oynamıyordu artık. Elleriyle bacaklarıma masaj yapıyor gibiydi. Ben sikini sıvazlamaya devam ederken ‘offff çok güzel. devam et lütfen. ohhh’ gibi şeyler söylüyordu.
Elimi biraz sıkıp sikinde aşağı doğru ilerlerken ‘ahhh canım yandı’ dedi.
– Alper elini ıslatsana canım yanmaya başladı.
Elimi sikinden çektim ve dilimle avuç içimi yaladım. Çok az tükürdüm. Tekrar Mertin sikine doğru götürdüm. Mert ne yaptığıma odaklanmış pis pis sırıtıyordu. Sikini avucuma aldığımda kendini yavaşça mindere bıraktı ve uzandı. Bende ona uyup yanına uzandım. Ben sikini sıvazlarken o da bacaklarımı ellemeye başlamıştı yeniden. Bana bakmıyordu. Tamamen benim elime ve sikine yaptıklarıma odaklanmıştı. Bacağımdaki elini yavaş yavaş kalçamın altına sokmaya çalıştı. O kadar çok zevk alıyordumki, kalçamı hafifçe yukarı kaldırdım ve eliyle kalçalarımı okşamasına izin verdim. Benim bu hareketimden cesaret almış olacakki yavaşca bana doğru yan döndü.
Elini külotlu çorabın içine soktu ve götümle ilgilenmeye başladı.Kalçalarımı sertçe sıkıyordu.
– Offff göte bak. Çok güzel. dedi ve deliğime yakın bir yerden yakalar gibi sıktı kalçamı. Parmakları terleyen deliğime geldiğinde istemsizce bir ‘ohhhhh’ dedim. Gözlerim kapanmıştı. Kalçamı ona doğru döndüm.
Sikiyle oynamaya devam ediyordum ama kurumuştu. ‘Yine ıslatsana elini’ dedi kısık bir sesle. Artık ne olacaksa olsun bir haldeydim. ‘Daha iyisini yapabilirim istersen’ dedim.
– Nasıl yani? dedi ve bekledi. Merte baktım çok zevk aldığı belliydi. Ne yapacaksın derken ona doğru döndüm. Elimi göğsüne koydum ve yavaşça ittirip yine uzanmasını sağladım.
Elimi sikine götürdüm toplarıyla oynarken Merte bakarak dudaklarımı ısırdım ve dilimi dudaklarımda gezdirdim.
Kendime inanamıyordum. Ama kırk yıllık orospular gibiydim. Başımı yavaş yavaş sikine doğru götürdüm. Bir elimle sikini sıvazlarken diğer elimle toplarıyla oynuyordum. Mert kısık kısık inliyordu. İyice eğildim ve sikinin kafasını öptüm. Ağzımı açtım ve sikinin mantarını ağzıma aldım. Dilimle yalarken Mertten uzun bir ‘Ohhhhhhhhhh’ sesi geldi. Acemi olduğumdan sikinin kafasını emiyor gibiydim. Merte sırtım dönük uzanır pozisyonda olduğumdan bir elini rahatça götüme atmıştı. O sıktıkça ben daha sert yalıyor emiyordum Mertin sikini. Tam ağzımı açmışken Mert ani bir hareketle sikini ağzıma soktu. Hayatımda ilk kez bir yarak yalıyordum. Kokusu kötüydü ama midem bulanmamıştı.Mert diğer eliyle başımı bastırmaya başladı. Artık ağzımla git gel yapıyordum Mertin sikine. Nefessiz kalıp sikini ağzımdan çıkardığımda ağzımdan sular akıyordu. ‘Ağzıma boşalma sakın’ dedim. Nedense ağzıma boşalırsa iğreneceğimi düşünmüştüm.
– Tamam canım boşalmam merak etme dedi. Bana canım demesi hoşuma gitmişti.
Ben tekrar sikini yalamaya başladığımda Mert parmaklarıyla göt deliğime baskı uyguluyordu. O ne kadar zevk alıyordu bilmiyorum ama ben her hareketiyle bayılacak gibi oluyordum.
Tam sikini yalamaya alışmış ve hızlanmıştımki eliyle beni durdurdu. Yanına uzanacağım şekilde kendine doğru çekti. Ben ne yapmaya çalıştığını merak ederken elini kalçamın altına soktu ve yan çevirdi. Külolu çorabımı ve külodumu aşağı doğru çekmek isterken
– Ne yapıyorsun Mert diyebildim.
– Götüne sürtecem
– Hayır istemiyorum. Elleyeceksen elle ama götüme sürtme dedim. Sesim o kadar çaresiz ve aksine istekli çıkıyorduki Mertin durması beklenemezdi.
– Merak etme canım dedi boynumdan öperken. Engel olmaya çalışan elimi çekti. Yarım bıraktığı işi tamamladı. İyice bana sokuldu. Daha siki kalçama değer değmez içim ürpermişti yine. Eliyle sikini tutup deliğime sürmeye başladı. Beynimde şimşekler çakıyordu resmen. Belimden tuttu ve ileri geri hareketler yaparak sikini götüme sürmeye devam etti bir süre daha. Ben ise artık tamamen teslim olmuş gibiydim. Deliğime baskı yapmaya başladı. Zorladıkça canım yanıyordu. Mertin sikini sokmaya çalışırcasına bastırıyordu.
– Ahhhhh. Canım yanıyor. Yapma canım dedim zorladığında. Sesim çok kısık çıkıyordu.
– Bişey yapmıyorum canım dedi. Yeniden sürtmeye başladı.
– Boşalmayacakmısın dedim. Uzatma lütfen.
– Yok daha değil. Uzansana böyle olmuyor.
– Nasıl uzanayım
– Yüzüstü işte
Dediğini yaptım ve yüzüstü uzandım. Merti izliyordum. Arkama geçti ve bacaklarımın üstüne oturur gibi pozisyon aldı. Eteğimi yukarı sıyırdı. Çorabımı aşağı çekmesi için yardımcı oldum.
– Offfff göte bak. Çok güzel bembeyaz götün var.
Merte baktım ve gülümsedim. İki elimi kalçalarıma koydu ve yukarı doğru ‘offff’ diyerek sıkmaya başladı. Kalçalarımı ayırıp deliğime bakıyordu. Sonra eğildi ve kalçamı ısırdı. Canım yanmamıştı. Sonra yine kalçalarımı açıp deliğime tükürdü. Üstüme yaklaştı ve sikini deliğimin üstünde gezdirmeye başladı. Kalçalarımı hafifçe havaya kaldırdım. Altında kıvranıyordum resmen. İnliyordum her hareketiyle. Sikiyle yine deliğimi zorlamaya başladığında titremiştim. O zorladıkça ben ‘ahhhhh ıhhhhhh’ diyordum. En sonunda öyle bir bastırmıştıki sikinin kafası girmişti. Cok canım yanıyordu. Kısık sesle bağırırcasına ‘Ahhhhh. Yapmaa lütfen’ diyebildim.Canım öyle yanıyorduki götüm yırtılmış gibi hissediyordum. Elimi Mertin önüne atıp engel olmaya çalıştım. Ama nafile. Mert sikini çıkarmıyordu ama daha ileri de gitmiyordu. ‘Ohhhh’ diyebilmişti o da. Sonra biraz daha bastırmaya başladı.
– Yapma Mert lütfen çok canım yanıyor.
– Olan oldu artık. Biraz daha istiyorum dedi ve köküne kadar soktu. Öyle bir ‘Ahhhhh’ dedimki acıdan, minderi ısırdım. Komşular duymuşmudur hala çok merak ediyorum. Refleks olarak Mertin altından kalkmaya çalıştım ama ben hareket ettikçe Mert sikini iyice yerleştiriyordu.
– Mert bırak beni. Yeter çok canım yanıyor.
– Biraz daha geliyorum zaten. Sen sıkma kendini.
– Hayır lütfenn… Ohhhhhhhhhh sızlanıyordum ama acının yerini zevk almaya başlamıştı. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladı içimde. Sikinin tamamını hissediyordum. Bırakmıştım artık kendimi. Mert elleriyle yanlarımdan tuttu ve götümü kaldırdı. Sonrada üzerime doğru eğilip omuzlarımdan tutarak beni kendine çekti. Yine köküne kadar hissetmiştim sikini. Zevk alıyordum artık. Kendimden geçmiştim. Götümü biraz daha kaldırdım. Elleriyle beni hareket ettirerek git gel yapıyordu. Bende ona yardımcı oluyordum.
– Canın yanıyormu hala?
– Yok dedim ‘ıhhhhhh’ diyerek inlerken. Elimi sikime atmış 31 çekiyordum bende o pozisyonda. Patlamak üzereydim. Kendimi daha fazla tutamadım ve boşalmaya başladım kasılarak.
Mert te iyice hızlandı. Her git gelinde ‘şap şap’ diye ses çıkıyordu. Ahhhh lar ohhh lar içinde ‘ Bende geliyorum!’ dedi.
– İçimden çık. İçime boşalma. Kalkmaya çalıştım ama Mert yine beni sıkıca tutmuş engel olmaya çalıyordu. Sonra aniden içimden çıktı ve sikini sürterek git gel yapmaya başladı. Kendimi minderin üstüne bırakmıştım. İyice abandı üstüme ‘Ahhhhh ahhhh’ diye inleyerek kalçalarıma boşalmaya başladı. Biraz devam ettikten sonra kendini yana bıraktı. Ona baktığımda gözlerini kapatmış derin derin nefes alıyordu. Yorulmuş ama mutlu olduğu her halinden belli oluyordu.
– Alper sen bir harikasın. Ne göt varmış sende. Kendimi kaybettim. Deliğin sıcacıktı.
– Çok hoşuna gitti galiba dedim
– Sen delisin! Gitmez mi? Bayıldım. Başka kiminle sikiştin?
Mert bana bu soruyu sorduğunda canım çok sıkılmıştı. Çok pişman olmuştum.
– Nasıl yani dedim
– Diğer çocuklardan biriyle yapmadınmı daha önce?
– Hayır tabiki de. Yapmadım. Çok sinirlendim
– Ne yani ben şimdi senin kızlığını mı bozdum? dedi sırıtarak. Bir süre sessiz kaldım. Üstümü toparlamaya başladım. Elimi eşofmanıma doğru uzattım Mertin üstünden. Kolumdan tuttu.
– Ya gerçekten daha önce diğer çocuklardan biriyle yapmadın mı?
– Yapmadım dedim ya.
– Oooo. Sen benimsin o zaman.
– Sende öyle san. Bir daha olmayacak dedim eşofmanımı giymeye çalışırken.

——————
Devam edecek :))

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aydınlı escort ankara escort şişli escort mecidiyeköy escort taksim escort bakırköy escort Escort canlı bahis siteleri ankara escort ataköy escort sincan escort rus escort keçiören escort etlik escort kocaeli esgort beylikdüzü escort izmir escort izmir escort izmir escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com çankaya escort keçiören escort etiler escort otele gelen escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort beylikdüzü escort ankara escort kuşadası escort bayan erotik film izle ankara escort beylikdüzü escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort escort escort escort escort travestileri travestileri görükle escort kocaeli escort kocaeli escort porno porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno porno izle bursa escort görükle escort bursa escort antalya escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Antalya escort porno film izle bursa escort Hacklink Hacklink panel Hacklink