İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tekstil İşçisi Hanife

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Tekstil İşçisi Hanife

Yaklaşık 15 yıldır bir tekstil fabrikasında formen olarak çalışıyorum. Farklı departmanlardaki yaklaşık 180 kişiyle ilgileniyorum. Patronum Kenan Bey oğlu, çok yakın arkadaşım olan Furkan’a devrettiğinden bu yana çok daha fazla yetkiyle çalışıyorum. Furkan sağolsun bir parça uçarı olduğu için pek çok iş için “Bilalim sen halledersiiiin” der. O yüzden de bütün işçiler benden bir parça çekinir.
Formenliğe yeni başladığım yıllarda bir iş alımı furyasında görmüştüm Hanife’yi. 30lu yaşlarında diri göğüslü ince belli, doğurduğu tek çocuğun bir parça genişlettiği kalçalı bir kadındı. İlk bakışta dikkatimi çekmişti. Elinde alyansı vardı ama alyansın durduramadığı kadınları da biliyordum. Geçen süreç içerisinde herkese gösterdiğim ilgiden bir fazlasını Hanife’ye gösteriyordum. Hakkında da bilgiler öğrendim bu süreç içerisinde. Evliydi. Kocası ondan 7 yaş büyüktü. Haftasonları evde diğer günlerde sabah 7 akşam 6 çalışan bir işçiydi. Oğlu Ertan’a çok düşkündü. Kocasından önce Ertan için çalışıyor ve sıkıntılara göğüs geriyordu.
Zaman içerisinde gösterdiğim ilgiler ufak da olsa bana geri dönmeye başlamıştı. Molalarda kendi geliyor bana çay getiriyor ve hatta ufak el şakalarını da kaldırıyordu. Kimsenin olmadığı yerlerde beline sarılmama, dudağına yakın yerden öpmeme hatta bazen elimi dizine bile atmama izin veriyordu. Fakat daha göğüslerini ve kalçalarını elleyememiştim. Bir kere denediğimde “Yok artık Bilal Abi” diyordu. Fakat yine de pek çok şeye eyvallah diyordu. Biliyordu ki bunlara verilen izinle işteki yerini sabitleyecekti.
Hanife işe girdikten 2 yıl kadar sonra her yıl yaptığımız moral gününü ayarlamıştık. Furkan il dışında her zamanki oteli ayarlamıştı. Yeme içme konaklama her şey bedava oluyordu. 3 gün boyunca da herkes otelin her imkanını kullanabiliyordu.
Hanife işe girdiğinin ilk yılı gelememişti ama ikinci yılı o eğlenceye geldi. Eşinden izin koparmıştı ve çocuğu Ertan’ı da annesine bırakmıştı. Bu buluşmalarda genelde ilk gün içkili bir akşam yemeği olur. Furkan kürsüye çıkar ve geçen yılın bir özetini verdikten sonra sizlere ne kadar güvensem azdır gibisine bir martaval okur. Herkes de çok gururlanır. Sonuçta Furkanın cebini para doldursalar bile çok çok mutlu kalırlar bu 3 günlük tatilden. O yıl da aynısı oldu. Ben bilerek Hanifenin masasına onun yanına oturdum. Yemek düzenini ona göre ayarlamıştım. Hesapta onunla dans etmek biraz muhabbet etmek ve biraz ona dokunmak vardı. Ancak beklediğimden çok daha farklı şeyler oldu.
Yemek başladı. Hanife biraz üzgündü.
-Hayırdır Hanife 5 yıldızlı otel sunduk yine beğendiremedik mi dedim
-Yok Bilal Abi. Eşim gelemediği için gergindi. Biraz atıştık da öyle geldim.dedi
-Düzeliiir Hanife. Evliliklerde olur böyle şeyler. Sen zamanını en güzel şekilde yaşa. Evde yapamadığın her şeyi burada yap ki eve rahatlamış dön. Gerisi düzelir merak etme dedim ve hemen rakısını koydum.
-Bilal abi çok koyma beni çarpıyor sonra neler olduğunu hatırlayamıyorum dedi.
Ben de şafak attı tabii. Bu 3 günün en azından bir gününü değerlendirmek için iyi bir fırsattı bu.
-Amaaaan hatırlarsın kızım. Gene mi geleceğiz bu dünyaya. Bu dünyanın tasası bitmez ki. Dedim ve hemen kadehini tokuşturdum. Hanife içmeye başlamıştı bir kere. Ne zaman engel olacak olsa bir bahane bulup daha çok içiriyordum. Gecenin ortasında bedava içk**en herkes sarhoş olmuştu bile.
Romantik dansların başladığı dönemde laf söz olmasın diye uydurmadan birkaç kadın işçiyle dans etmiştim. Sonra Hanifeyi kaldırdım. Hanifenin gözler çoktan kaymıştı. Tam tavına gelmişti yani. Dans ederken Hanife düşmesin diye belinden kendime çekiyordum. Bu yüzden de benimki Hanifeye sürtüne sürtüne şişmişti. Sonunda Hanifeye dayamaya başlamıştım. Bu noktadan sonrası artık pundunu bulmaya bakıyordu. Bir süre sonra Hanife de sikimin taş gibiolduğunu anladı ki sarhoş bir ağızla “Bilal Abiiii. Seni hiç bu kadar dik görmemiştim.” Dedi ve kahkahayı patlattı. Sinyali almıştım. Masaya oturtup birkaç kadeh daha içmesini sağladım. O süre içinde herkes zilzurna olmuş yavaş yavaş kalkıp odalarına gitmeye başlamışlardı. Ortam tam sıvışma ortamıydı.
Kalktım Hanifeyi de kaldırdım ama ayakları ahtapot gibi darma duman her yere gidiyordu. Bizim işçi çocuklardan biri “Abi yardım edeyim mi” deyince, “Yok Ahmet sağol sen sadece şu asansörü aç ben Hanife bacıyı sağsalimen odasına götürüp bırakayım. Bu şekilde bir yerde sızar kalır.” “Evet abi bu ne ya çok içmiş kendinden geçmiş.” “Eeee herkesin kendince bir derdi var Ahmet” dedim ve asansöre girdim. Benim derdimse o andan itibaren Hanifeyi sikmekti. En azından etek altından amını yukarıdan da göğüslerini görmekti. Yatağa yatırıyor gibisinden biraz da orasını burasını avuçlarsam değme keyfime.
Asansörden çıktıktan sonra zar zor odasının kapısına getirebildim. Kapıyı açıp içeri soktum. Yatağa yatırdım ama kendimi de bir koltuğa attım. Çok yorulmuştum. Hanife kendinde değildi. Uyuyakalmıştı. Bir süre öylesine seyrettim onu. Eteği sıyrılmış siyah kilotlu çorabı bacaklarını harika göstermekteydi. Giydiği gömleğin de üst iki düğmesi onu taşırken kopmuş olmalıydı ki sütyenini dolduran göğüsleri iyice ortadaydı. Sikim yavaş yavaş kalkmıştı.
Birkaç kez “Hanife” diye seslendim ancak hiç ses vermedi. Onun verdiği cesaretle bacaklarına dokunmaya başladım. Biraz okşadıktan sonra bir gördüm ki kilotlu çorabı dizine kadarmış. Dantelli siyah donunu çok rahat görebiliyordum. Ben de yatağın üzerine uzandım. Onun nefes alışına ve horlamasına göre yavaş yavaş bacaklarının içini öpüyor ve kafamı iyiden iyiye eteğinin içine sokuyordum. Bacaklarının içlerini biraz öptükten sonra elimi donuna attım ve donunu yana çektim. İşte tüm kıllı amı karşımdaydı ve yaptılarımdan zevk almıştı ki amı ıslanmaya başlamıştı. O an düşündüğümden çok daha fazlası karşımdaydı. Amını yavaşça yalamaya başladım. Çok fazla tepki vermiyor oluşu içkinin etkisinin çok olduğu anlamına geliyordu. Bir kadının amını yaladığında tepki veremeyecek kadar uyuşuksa o zaman o kadın iyi de sikilir diye bana daha fazla cesaret gelmişti. O sırada da bu tarihi anı bir şekilde çekmeliydim dedim içimden. Bunun iki sebebi vardı. İlki daha sonra tekrar tekrar izler yeniden azar ve 31 çekerim ya da karımı sikerim, ikincisi ise bu video ile tehdit ederek ondan defalarca yararlanırım.
Telefonu kurdum. An be an herşeyi çekmeye başladı. Hanifenin eteğini iyice sıyırdım telefon ile amını göt deliğini her şeyini çektim. Sonra gömleğinin kopan düğmelerinden sonrasını da açtım. Hanife kesinlikle uyanmıyor ve horluyordu. Sütyenini arkadan zar zor çözdüm ve aşağı indirdim. Muhteşem göğüsleri ortadaydı. Bugüne kadar nasıl bu kadar güzel kaldığını düşünürken ben de pantalonumun fermuarını açıp sikimi dışarı çıkardım. Sikim dimdik olmuştu. Onu göğüslerine sürtmeye başladım önce. Göğüs uçları sikimi sürttükçe daha da sertleşti. Sonra dudaklarına dokundurdum. Baktım hala tepki vermiyor iki parmağımla dudaklarını aralayıp sikimi ağzına soktum. O sıcak ağzı sikime çok iyi gelmişti. Ben birkaç yerine dounurum derken şimdi Hanifenin ağzını sikiyordum. Her bir anı da çekiyordum bir yandan. Ağzında yarrağım Hanifeye çok yakışmıştı. Sikimi ağzına daha derine bastırdıkça bir elimle amını parmaklıyordum. Amı çok ulanmıştı. Benim yarağı o kadar isityordu ki o sulu amı kıramadım ve sikimi ağzından çıkarıp o tükürüklü haliylr iki bacak arasına yerleştirdim. Amının içine girmek zor olmadı. Sonunda Hanifeyi sikiyordum ve Hanife bunun farkında bile değildi. Bacaklarını iyice açtım. En dibine kadar sokuyordum. Ben zorladıkça taşaklarım Hanifenin göt deliğine “Şap şap şap” diye vuruyor Hanifenin göğüsleri çenesine değecek kadar yukarı aşağı sallanıyordu. Bir tek kocasının görebildiği şeylere ben de ortak olmuştum.
Bacaklarını kapatıp omzuma aldım. Bir yandan Hanifeye köklüyor bir yandan kamera en iyisini çeksin diye Hanifeyi pozisyondan pozisyona sokuyordum. En son yüzüstü yatırdım. Hem amını hem de götünü sikecektim. Bacaklarını araladım. Üstüne yattım. Daha önceki sikişten kapanmamış olan amına bir hamlede sikimi soktum. Hanifeninin götü üzerinde bir ileri bir geri kayarak Hanifeyi sikiyordum. Bu pozisyonu karım da çok sever her sikişimde bas bas bağırırdı. Ancak Hanife içkinin etkisiyle olayın farkında bile değildi. Fakat Hanifenin amını sikiyor olmak çok zevkliydi. Artık iyice boşalma evresine gelmiştim. Hazır ortam bu kadar müsaitken götünün de tadına bakmak istiyordum. Sikimi amından çıkardım. Hanifenin çantasını karıştırmaya başladım. Her kadının çantasında krem bulunur elleri ve yüzü için. Ama ben onu tabii ki eline sürmeyecektim. Buldum bir krem ve fazlasıyla parmağıma aldım. Yavaşça göt deliğinin etrafınına sürmeye başladım . Bundaki amacım öncelikle en fazla zorlanan yer olan anüsten kassa bile içeri doğru sikimikaydırabilmekti. İyice göt deliğini kremledikten sonra biraz daha alıp tek parmağımla deliğin içini zorlamay başladım. Önce direnç görem parmağım biraz daha zorlayınca içeriye hemen geçmişti. Ciddi ciddi Hanifenin götünü parmaklıyordum. Sonra ikinci parmağımı da içine soktum. 2 3 dakika bu işlemi yapınca ve alkolün uyuşturucu etkisiyle göt deliği hiç direnç göstermeyecek kadar açılmıştı. Taş gibi sikimi hemen Hanifenin götüne soktum. Offf ne kadar dardı ve o da hiç direnmiyordu. Hanifenin götünü sikerken bu sefer de taşaklarım amına vura vura ses çıkarıyordu. Böyle bir fırsatı bir daha bulamayacağımı bildiğim için Hanifeyi bir orospu gibi sikiyordum. Tabii siktiğine para vermemek beni daha da memnun ediyordu. Artık dayanacak gücüm kalmayınca Hanifenin göt deliğine sarsılarak tüm dölümü bıraktım. Götü vıcık vıcık olmuştu. Yandaki tuavlet kağıdıyla önce tüm götünü sonra da önünü çevirerek ve bacaklarını sonuna kadar açarak açılan amındaki tüm ıslaklığı iyice sildim. Tüm giysilerini yeniden düzenledim ve hiçbir şey olmalışcasına onu yatakta bıraktım. Odadan ayrılmadan neler çektiğime baktım. Hanifenin tüm sikilişi artık elimdeydi. Dudağına yavaşça bir öpücük kondurup odadan çıktım.
Artık ertesi sabahı beklemek ve hem herkese hem de Hanifeye onların hiçbir şeyi çakmayacağı bir hikaye uydurmam lazımdı.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

aydınlı escort ankara escort şişli escort mecidiyeköy escort taksim escort bakırköy escort canlı bahis siteleri ankara escort ataköy escort escort sincan escort rus escort keçiören escort etlik escort kocaeli esgort beylikdüzü escort izmir escort izmir escort izmir escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan etiler escort otele gelen escort beylikdüzü escort ankara escort kuşadası escort bayan erotik film izle Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com hurilerim.com otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort escort escort escort travestileri travestileri ankara escort
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
görükle escort deneme bonusu çankaya escort keçiören escort kocaeli escort kocaeli escort antalya rus escort Antalya escort beylikdüzü escort Escort porno porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno porno izle bursa escort görükle escort bursa escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort porno film izle bursa escort Hacklink Hacklink panel Hacklink Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort
artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort
bahis siteleri deneme bonusu veren siteler canlı bahis siteleri