İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Taksici İsmet 26-32 bölüm

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Taksici İsmet 26-32 bölüm
taksici ismet – 26
________________________________________
Yasmina ve oğlu Majid ile denizde oynuyorduk. Ama gözüm soyunma kabinin kapısındaydı.
Mukkades ve eşim, Fahri beye zevkli anlar yaşatıyorlardı.
Kabine giderken önden yürüyüşlerini göz önüne getirdim.Önce eşim girmişti kabine, peşinden Mukkades ve hemen sonra Fahri bey girip kapıyı kapatmıştı. Kaç dakika olmuştu gireli? 10-15?
Ben kaç dakikada çıkmıştım? 5-6 bilemiyorum ama 10 dakika sürmemişti. Bunlar neden bu kadar uzun kalmıştı. İyice merak etmiştim.
Birden kapı açıldı ve Mukkades kabinden çıktı. Ardından kapı kapandı. Çıkan olmadı. Mukkades bize doğru yürümeye başladı. Yasmina’nın yanından ayrılıp Mukkades’e doğru yürüdüm.
“Hayır ola, neden bu kadar uzun sürdü?”
“Fahri beyimiz aşka geldi.”
“Yani..”
“Kabine girer girmez eşine resmen saldırdı, adam dün akşamdan beri bu anı bekliyor.”
“….!!!….”
“Senin eşin var ya İsmet…tam bir seks canavarıymış. Kabine doğru giderken ne yapacağımızı tekrar konuştuk. Meğersem götüne güneş yağı sürmüş. Fahri’nin onu götten sikeceğini anlamış.”
“Yani kabinde seks mi yapıyorlar?”
“Evet, Adam ikinci postaya başladı, ben çıktım.”
“İkinci posta !!! bu kadar çabuk mu?”
“Sen Yasmina’yı ilk siktiğinde ikincisini hatırlasana!!!”
Mukkades doğru bir noktaya parmak basmıştı. Adamın fantazisinde eşimi götten sikmek vardı.
Dün akşamdan beri istekli olduğunu düşünürsek, mutlaka ilacınıda atmıştı.
Ehh… eşime tatlı zevkler dilemekten başka bir seçeneğim yok.
Yasmina’nın yanına geri dönüp, kendimi ona odaklamaya başladım ama yinede göz ucuyla kabine bakamadan edemiyordum.

15 dakika sonra eşim kabinden çıktı ve gözleri beni aradı. Kolumu sallayarak ona işaret ettim. Denize yanıma geldi. Yasmina oğlunu alıp şezlonga uzanmaya çıktı.
Eşim yanıma geldiğinde yanakları al al dı.Hemen beline sarılıp denizde biraz açıldık. Su seviyesi göğüs hizasına gelince durduk.
“Neler yaptınız anlatsana..”
“Ohh, çok güzeldi.”
“Kabine hazır gitmişsin bakıyorum.”
“Ohh.. evet, dünden beri adamın gözü kalçalarımın üzerindeydi. İlk fırsatta beni arkadan yapacağı belliydi, bende hazırlandım.”
“Ne zaman hazırlandın?”
“Sabah banyoda mayomuzu giyerken.”
“Umduğun gibi çıktı mı bari?”
“Anlatmamı istermisin?”
“Evet …çok isterim.”
Beline sarıldım, iki parmağımı mayonun içine sokup,poposunu aralayıp içine soktum. Deliği iyice gevşemişti. İçerisi ılıktı, Fahri’nin spermleri halen içinde yüzüyorlardı.
“Biz Mukkades ile kabine yürüken,ben şey sordum, Fahri bey canı seks isterse ne yaparız diye. O da dedi ki bu adam senin arkana hasta,bende biliyorum dedim ve güneş yağı ile hazırladığımı söyledim…”
“Eee sonra?”
“Mukkades ve ben bir kahkaha patlattık, bana kötü sözler söyledi. Sonra kabine girdik. Fahri bey hemen göğüslerime saldırdı ve elleri kalçalarımı ovmaya başladı. Önüme diz çöküp mayomu indirdi ve yüzünü önüme gömdü,elleri aynı anda göğüslerimi okşuyordu.”
“Mukkades ne yapıyordu o esnada?”
“Kocasının aletini okşamaya başladı. Gerçi şortu iner inmez sertletmişti.”
“Boyutu nasıldı?”
“Fazla büyük değil ama kalın.”
“Ağzına aldın mı?”
“Gerek kalmadı, arkamı çevirip popomu yalamak istedi. Hindistan cevizli güneş yağını görünce,off dedi ve kalçalarımı ayırdı Mukkades’in yardımıyla hemen içine girdi.”
“Yani Mukkades yardım mı etti”
“Evet, yardım etti, sonra eli ile önümü okşadı ve benim elimi alıp onun önüne koydu, bende onu okşayıp parmakladım. Değişik bir duyguydu bu. Başka bir kadını vajinasına parmak sokup okşamak. Ne bileyim, farklı bir zevk. Fahri beyin içime akkıtığını hissetim, ben daha zevk almamıştım,aniden patladı. Ben çıkaracak sandım ama o git gele devam etti. Sertliğini kaybetmedi. Mukkades mayosunu çekip çıktı, bizi yalnız bıraktı.”
“Eee, sonra ne oldu?”
“Oo,senin ki kalktı yine, hayırdır?”
“Haydı hem anlat, hem okşa..”
“Odamıza çıkalım mı?”
“Dur ..mayonun önünü aç ve bacaklarını belime dola.”
“Burada herkesin içinde?”
“Yahu en yakın insan en az on metre uzakta, kimse anlamaz ne yaptığımızı..haydi beni dinle..”
Eşim mayosunu ayırdı kollarını boynuma dolayıp bacaklarını belime doladı. Bende şortumu yarım indirip sol elimle kalçasını tutup, sağ elimle aletimi amının dudaklarına sürtüp içine kaydım. Sonra her iki elimle kalçalarından tutup denizin bizi hareket ettirmesine bıraktım.
“Haydi anlatmaya devam etsene..”
“Nerede kalmıştık?
“Bilmiyorum, ama istersen en başından anlat, hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan anlat.”
“Haa, tamam hatırladım..Mukkades bizi yalnız bırakıp çıktı. Fahri bey daha arzulu ve istekli vurmaya başladı. İki elim kabin duvarına dayanmış o sert darbeler altında ayakta zor duruyordum.
Yavaş yavaş zevk içimde tırmanıyordu. Bir elimi aşağıya götürüp adamın taşşaklarını avuçlayıp sıktım, aşağıdan zevk sularım akıyordu. Üç parmağımı birden içime sokup diğer yerdeki alete basırmaya başladım. Hem parmaklarımla kendimi okşuyor hemde arkamdaki alete baskı uyguluyordum. Yavaşça içimde şismeye başladı.. ohhh, çok güzledi. İçime tekrar o ılık suyularını akıtacaktı. Alttaki elim hızlamanaya ve her iki yerimi kasmaya başladım. Zevk doruğuna ulaşmak üzereydim. Fahri beyin elleri kalçalarımı iyice tutarak dahada ayırdı ve son darbeleri vururken içimde patladığını hissetim ve o esnada bende geldim.
Çok güzeldi. Beni arzulayan bir erkeği memnun etmiş ve bende zevk almıştım.
Sonra içimden çıkarıp beni ters çevirip hiç beklemediğim bir anda dudaklarımı öptü. Bende kendimi kaptırıp öpücüklerine cevap verdim..üzgünüm sevgilim, biliyorum dudaklarım sana özel ama,işte bir anlık dalgınlığa geldim, kendimi kaptırmıştım.”
Dudaklarına yamulup,hırsla öpmeye başladım.
Kasıklarım dayanamamıştı, spermlerim içine boşaldı. Gelmiştim, aşağıya doğru baktım, amının etrafında beyaz sıvılar akıyırdu. Spermlerin deniz suyuna karışmıştı, içinden çıkarınca daha çok sperm suya aktı.

Kendimizi denizin ılık sularına bırakıp sırt üstü uzanıp dinlendik. Eşime bakıyordum, başka erkeklere yatarkan hafif kıskançlık olmuştu ama Fahri beyde hiç kıskançlık duygusu yoktu.
Onunla yatmasını normal karşılıyorum. Belk**e çok fazla onunla beraber eşimi siktiğimizin fantazisini kurmuştum. Olabilir…Güzel bir duyguydu bu.

Denizde çıkıp şezlonlglara yürüdük. Majid Mukkades ve Fahri beyin yanında yatıyordu. Yasmina yoktu. Gözlerim onu aradı. Markete girdiğini gördüm. Biraz uzanıp aküleri şarj etmek için dinlenek istedim.

1 saat kestirmişim. Uyandığımda etrafımda sadece Fahri bey vardı. Bayanlar yoktu. Denize baktım Mukkades ve eşimi kucağında Majid’i gördüm. Yasmina yoktu. Markete doğru yürüdüm. Markete yaklaşınca Yasmina’nın genç bir adamla bir arabanın içinde oturduğunu gördüm.
Üstü açık beyaz bir BMW’yidi. Ankara plakalı…06 MRT 06.

taksici ismet – 27
________________________________________
1 saat kestirmişim. Uyandığımda etrafımda sadece Fahri bey vardı. Bayanlar yoktu. Denize baktım Mukkades ve eşimi kucağında Majid’i gördüm. Yasmina yoktu. Markete doğru yürüdüm. Markete yaklaşınca Yasmina’nın genç bir adamla bir arabanın içinde oturduğunu gördüm.
Üstü açık beyaz bir BMW’yidi. Ankara plakalı…06 MRT 06.

Markete girdim, bir kaç gofret ve bisküvi alıp çıktım. Arabanın yanından geçerken Yasmina’ya baktım. Beni görmedi, genç adamın konuşmasına dalmıştı. İkiside Arapça konuşuyordu.

Yavaş yavaş plaja doğru yürüdüm. Birkaç kez arkama dönüp baktım. Yasmina koltuğuna yan oturmuş, genç adam kolunu onun koltuğuna atmış, sohbet ediyorlardı.

Şezlonglara geldim ve gofret ve bisküviler birakıp denize,bayanların yanına gittim.

“Yasmina nerede kaldı? Markete gidiyorum demişti.”
“Market önünde bir genç ile arabasında sohbet ediyorlardı. Sanırım birazdan gelir.”
“Kimmiş bu genç adam? Yakışıklı mı bari?”
“Yakışıklı, hafif kirli sakallı,esmer biri, arapça konuşıyorlar. Arabası Ankara plakalı. Turist galiba.”
Bizi dinleyen Mukkades hemen söze girdi;
“Arkadaş edinmesi iyi, yazık genç kadına, sıkılmasın bari. Gezsin eğlensin, oğluna biz bakarız..değilmi?”
“Aaa, tabi bakarız. Gezsin tabii. Değilmi İsmet?”
Bir susmadı şu karılar..sizene Yasmina’nın tatilinden eğlenmesinden. Ben ona yeterde artarım bile..
Nereden çıktı şu ankaralı?

15-20 dakika sonra Yasmina tek başına geldi. Yüzünde gülücükler açmıştı. Bu kadar mutlu güldüğünü hatırlamıyorum. Oğluna sarılıp biraz suda oynadılar. Soracak bin bir soru vardı kafamda ama hiç birini soramadım. Öğle yemeği yemek üzere pansiyona üstümüze değiştirmeye hep beraber gittik. Pansiyonun yanında bir dönercide öğlen açlığımızı giderip pansiyona döndük. Mukkades ve eşim Majid’i alıp denize döndüler. Fahri bey odasına kestirmeye gitti. Ben Yasminayı alıp onun odasına çıktık. Üstündekilerini çıkarıp sadece mayosuyla yatağa girdi.
Yatağa beraber uzandık. Kollarımın arasına girdi, başını omzuma dayayıp gözlerini kapadı. Yüzüme düşen saçlarını okşamaya başladım. Onu sırt üstü yatırıp incelemeye başladım. Yüzü ve vücudu güneşten hafif kızarmıştı. Göğüsündeki mayoyu kaldırdım, alttaki beyazlıkla üstekki kızarıklık güzel bir kontrast oluşturmuştu.

Kadınlar güneşlenmeyi ve bronzlaşmayı severler ama biz erkekler yinede beyaz kalan yerleri seviyorduk.

Mayosunun üstünü çıkardım. Dolgun beyaz göğüslerin etrafı kızarmış,mayo altında kalan yerler beyaz kalmıştı. Kahrengi uçları dimdik ayaktaydı. Elimle alt mayoyu hafif kaldırdım aynı beyazlık aşağıdada duruyordu. Mayonun altını hafiçe aşağıya doğru çekip çıkardım. Kolları başının üstünde uyumuştu. Yatakta çırıl çıplaktı. Bende üstümü soyup bacaklarını aralayıp ayak bileklerinden başlayıp öperek iki bacak arasına geldim.
Kukusunun kokusunu içime çektim. Aynı bir tinercinin yaptığı gibi kokladım. Bacakları başıma kapandı ve beni yukarı çekmeye çalıştı. Yüzümü yüzüne getirip ona baktım. Gözleri yarı aralık bana gülümseyerek, “ Bırak biraz uyuyayım ,dinlenmek istiyorum, sonra yapsak olurmu?”

Dudaklarına bir öpücük kondurup odadan çıkıp aşağıya indim. Pansiyon girişinde arabadaki genç adam duruyordu. Pansiyonda oda istiyordu. Adam burada kalacaktı. Bunun nedeni belliydi, tabi ki Yasmina.
Yanına yaklaşıp kendimi tanıttım;
“Merhaba, ben İsmet, Yasmina hanımın arkadaşıyım. Sizleri az önce arabada gördüm.”
“Ahh,evet merhaba, ben Mert Kurt. Yasmina’ya markette tanıştık. Burada kaldığını ve buranın güzel olduğunu söyledi bende burada kalmaya karar verdim.”
“İyi olur, burası güzel bir aile pansiyonu, yalnızmısınız?”
“Evet, yalnızım.”
“Sizleri arapça konuşurken kulak misafiri oldum.”
“Evet ben üniversiteyi Halep’te okudum, arapçam oradan kalma. “
“Ne okudunuz Halep’te?”
“İnşaat bölümü.”
“Çok güzel,iyi görüşmek üzere, ben eşimin yanına denize dönüyorum.”
“Görüşürüz İsmet bey”

Oldukça kıskanmştım. Ama Yasmina’nında eğlenmye hakkı vardı.
Çocukta Allah var yakışıklı boylu postlu biriydi. Lüks bir arabaya biniyordu. Varlıklı olduğu her halinden beliydi.Terbiyeli birine benziyordu. Neyse denize girip biraz eğlenip yüzmeye ve bu konuda kafa yormamaya karar verdim.

2 saatlik bir deniz faslından sonra Fahri bey Marmaris’teki marinada akşam yemeğini yememiz konusunda israrlı olunca peki deyip akşam 8 gibi aşağıda buluşup dolmuş ile gitmeye karar verdik.

Odalarımza çıkıp dinlenmeye ve hazırlanmaya karar verdik. Majid’i alıp Yasmina’nın odasına girdim. Yasmina çarşafın altına girmiş çıplak yatıyordu. Majid’i soyup duşun altına gönderdim. Yasmina’yı öpücüklerimle uyandırdım.
“Selam tatlı kız. İyice dinlendin mi?”
Gözlerini açıp kollarını ve vücudunu gerdi. Çarşaf aşağıya doğru kayarken, dolgun hafif kızarmış beyaz göğüsler açığa çıktı. İki elimle onları avuçlayıp öpmeye ,somurmaya başladım. Banyodaki oğlunun sesini duyunca yataktan kalkıp şortunu giyip sütyenini taktı.

“Akşam sekiz gibi çarşıdaki marinada yemek yiyeceğiz. Yaklaşık bir saat 15 dakika zaman var. hazır olurmusun?”
“Tamam, sen çık ben oğlumla ilgileneyim,tamam saat sekizde aşağıdayız.”
Odamıza girdim eşim duştaydı. Tuvalete çişimi yaparken onu duşun altında inceledim. Onunda vücudu kızarmıştı. Daha ilk günde böylese 4-5 gün sonra iyice yanacaktı. Aynaya kendime baktım. Yüzüm hafif kızarmıştı. Omuzlarımda öyleydi. Şortumu çıkarıp duşun altına geçtim. Eşimin sırtını sabun bezi ile bir güzel yıkadım. Kalçasını sabunlarken,parmağım ister istemez poposunu arasına girdi, deliği halen gevşekti. Gülüştük.
“Bu akşam bir program olacak mı yine, ne dersin? Mukkades yine bara gidip 5-6 genç istermi acaba?”
“ Bilmem ki? Konuyu tekrardan hiç açmadık ki?”
“Peki sen hiç böyle bir şey arzu ettin mi? Yani 5-6 erkekle beraber olmak?”
Kollarını boynuma dolayıp;
“Peki sen hiç 2-3 kadını ayna anda arzuladın mı? Veya beraber oldunmu?”
“İnanki hayatımda şimdiye kadar sadece 1 kez aynı anda 2 kadınla beraber oldum, bugün sayunma kabininde..o kadar.”
“Peki hoşuna gittimi?”
“Evet oldukça hoştu..”
“Ama bir tane penisin olduğundan sadece birine sokabiliyorsun değilmi?”
“Evet sadece birine sokabiliyorum,ama sonra diğerine sokabilirim..”
“ İki penisin olsa, ikisine sokmak istemezmisin?”
“Mümkün olsaydı sokmak güzel olurdu tabii.”
“İşte biz bayanlarda bu mümkün. Aynı anda 2-3 penisi içimize alabiliyoruz.”
“Sana bir şey soracağim ama dürüst olmanı istiyorum.Yüzde yüz dürüst olamı isterim. Verdiğin cevaba hiç kızmıyacağım tamam mı?”
“….tamam sor..”
“Beraber olduğumuzda hiç başka erkekleri hayel ettinmi?”
“Beraberken hiç etmedim,ama kendimi okşarken ettim.”
“Neler hayel ettin, kimleri hayel ettin. Beni hiç aldatmayı düşündünmü?”
“Hani beni genç bir çocukla beraber olmamı istiyordun ya..Bakkalın çırağından haberin var sandım?”
“Bakkalın çırağından haberim yok. Ne oldu ki aranızda? Beni onunla aldattınmı yoksa?”
“Hayır seni hiç aldatmadım ama ona dokunmayı saymazsak tabii.”
“Nasıl oldu? Bir anlatsana.”
“Bundan 3 yıl evvel, mutfak tüpü bitmişti. Bakkalı aradım sipariş verdim. Çırak tüpü getirip taktı. Tüpü takarken altındaki şort yırtıldı,ortadan ikiye bölündü. Altında külot yoktu, her şeyi meydana çıktı. Hayatımda ilk defa bu kadar uzununu görmüştüm. Hepsini aynı sanıyordum. Ama onunkı farklıydı. Gözlerim sanki büyülenmişti. Çocuk şaşırmıştı ne yapacağını bilemiyordu. Dışarı böyle çıkamazdı. Bizim odaya gidip senin eski şortlarından birini getirdim. Eski şortu çıkarıp seninkini giydi. Tam düğmelerini iliklerken, yanına yaklaşıp düğmelerini tekrardan açtım. O büyük kalın aletini eline aldım, sicacıktı. O kadar kalındı ki,bunun girdiği deliği hayel bile edemiyordum.”
“Eee, sonra..?..”
“ Onu okşamaya başladım, gözlerim sadece oraya odaklanmıştı. 1-2 dakikada boşaldı. Üstünü düzeltip mutfaktan çıkıp gitti. Elimde sicak spermle orada dikili kalmıştım. Kasıklarımın arasında bir sicaklık hissetim. Salona geçip koltuğa uzandım, spermli ellerimle kendimi okşamaya başladım.
İnanılmaz bir duyguydu bu. Yabancı birinin spermleri içimdeydi, sanki içime akıtmıştı. O kalın aletin içime girdiğini hissediyordum. Gidip gelmelerini,sert girip çıkmaları beni çıldırmıştı. Orada inanılmaz bir zevk almıştım. O akşam seninle yataktayken çok güzel zevk almıştım. Hatta sen o gece iki defa geldin. “
“Evet, o geceyi hatırlar gibiyim..Sonra neler yaptın onunla?”
“Eve bir kaç kez siparişleri getiriyordu. Biraz sohbet ediyor,çay kahve içiyorduk. Sonra gitmeye yakın onu elimle tekrar getiriyordum. Ama çok kısa sürede geliyordu. Ayda 1-2 sefer buluşuyorduk. Sonra bakıcılık işi çıkınca görüşemez olduk. O kadar. Yani yaklaşık bir yıl oldu görümeyeli.”
“Seninle hiç olmak istemedimi.?”
“Bir kaç kez göğüslerimi okşadı , o kadar. Fazlasına izin vermezdim..”
“Peki şimdi pişman mısın?”
“Hayır, senin onayını aldım ya, artık kaybettiğimiz zamanı telafi ederiz.”

Duştan çıkıp kurulanıp, üstümü giyinip aşağıya indim. İnerken Fahri beyde seslendim.
Aşağıdaki masaya oturup patrondan bir 20’lik istedim. Fahri bey inince rakı servis yaptım.
Ankaralı Mert’te merdivenlerden inerken, masamıza davet ettim. Fahri bey ile tanıştırdım.
Mert’in babası Ankara’nın ünlü mütahhitlerinden biriymiş. Akşam yemek için bize katılmasını, böylece Yasmina’nın sıkılmayacağını söyledim. Hiç tereddüt etmeden,hatta seve seve kabul etti.

Yaklaşık yarım saat sonra bayanlar aşağıya indi. Hepsi makyaj yapmış ve çok güzel olmuşlardı.
Majid koşarak boynuma sarıldı. Küçük bir tanışma faslından sonra rakılar bitmişti, dolmuşa binmek üzere yola çıktık.

Marinayı biraz gezip uygun bir restaurantı gözümüze kestirdik. Hep beraber masamıza oturup koyu bir sohbete başladık.
Güzel bir akşam yemeğinden sonra, hafif alkollu olarak dolmuşa binip, pansiyona hep beraber döndük. Mert ve Yasmina ‘nın uyumaya pek niyetleri yoktu. Müsaade isteyip barlar sokağına yürüdüler. Yasmina Mert’in koluna girmişti. Hemen kaynaşmışlardı. Yemekte Yasmina’yı bu kadar mutlu ve neşeli görmemiştim. Mert onun ilk yaz aşkı olacaktı sanki.
Antalya’ya dönünceye kadar ona fazla dokunamıyacaktım anlaşılan.
Sağlık olsun, sabırlı olmayı bilirim.
Hep beraber odalarımıza uyumaya çıktık. Majid eşimle aramızda uyuya kalmıştı. Saat sabahın 4’ü olmuştu. Aklıma Yasmina geldi. Acaba gelmişlermiydi. Koridorda ayak sesleri duydum . Onlardı. Seslerinden tanıdım. Kulağımı kapıya dayadım. Konuşmalarını duymak istiyordum.
“Yasmina , bu akşam benim odamda yatarmısın?”
“……!!”
“Biliyorum, daha yeni tanıştık. Ama senden gerçekten hoşlandım ve seni daha iyi tanımak isterim. Haydı gel odama çıkalım.”
“Mert, benim oda burası, gel burada yatalım ama sonra kendi odana gitmeni istiyorum. Senin burada olduğun anlaşılmasın.”
Mert’in istediği bir göz, Yasmina verdi 2 göz.
Sessizce balkona çıktım, onun odası ve bizim oda aynı balkona çıkıyordu, arada ufak bir duvar vardı, üstünden kolayca atlayıp pencereden içeriye bakmaya başladım.Perdeler açıktı, Pencerenin altına oturdum ve içeriyi izlemeye başladım. Odanın ışığı açıldı. Her ikisi içeri girdi. Yasmina hafif alkolluydu. Yürüyüşünden belliydi.
Yatağın baş ucunda Mert ile öpüşmeye başladılar. Mert’in gömleğini yırtarcasına çıkardı. Yasmina azmıştı. Yatağa oturup Mert’in pantalonunun ve külodunu indirdi.
Mert’in kabarmış aletini uzun uzun inceleyip öpüp ağzına almaya başladı. Mert Yasmina’nın başını tutuyor ve göğüslerine ulaşmaya çalışıyordu. Yasmina’yı kollarına tutup ayağa kaldırdı. Üstündeki elbiseyi bir çırpıda çıkardı. Beyaz tangasılya ayaktaydı. Sütyen takmamıştı.
Yasmina’yı yatağa dört ayak yerleştirip, tangayı ayırıp, yüzünü arkaya gömdü.
Deli gibi deliklerini yalamaya başladı. Yasmina başını yatağa gömmüştü. Gözeri pencereden dışarıya bakıyordu. Bir an beni görür korkusuyla başımı kaçırdım, ama göremezdi.
Başımı tekrar yukarı kaldırdım. Mert Yasmina’nın tangasını dişleriyle aşağıya indirdi. Eliyle bacaklarından çekip çıkardı. Aletinin şişmiş başını Yasmina’nın amına sürttü. Birden kökledi, sapına kadar sert bir şekilde kökledi. Yasmina kendinden geçmişti. Parmaklarını yatak çarşafına geçirmiş, bacaklarını daha fazla ayırıp, içine giren erkeği daha derine, daha sert bir şekilde istiyordu.
Mert’in bakışları ise Yasmina’nın muhteşem vücuduna odaklanmıştı. Temposunu bir arttırıp bir düşürüyordu. Yasmina ise başını sadece sağa sola oynatıyordu. Bağırmamak için el bileğini ısırıyordu.
Mert içinde çıkıp tekrardan yüzünü Yasmina’nın bacak arasına dayadı. Biraz öpüp yaladıktan sonra, onu sırt üstü çevirip yatakta bacak omza sikmeye başladı. Yasmina iki büklüm Mert’in altındaydı.
Artık kendini kasmıyordu. Zevk sesleri oldukça yükselmişti. Sabahın bu saatinde pansiyonda yankılanıyordu. Mert eli ile ağzını kapattı. Daha sert vurmaya başladı. Yasmina altında vahşi bir kısrak gibiyidi. Mert üstünde zor duruyordu. Mert birden sikini içinden çıkardı ve eli ile kendini okşayarak spermlerini Yasmina’nın vücuduna akıttı. Aferin çocuğa, gözüm tuttu onu. Sorumsuzca içine akıtmadı. Sarhoş kadına soramazdıda..

Üstünü giyinip, Yasmina’nın üstüne çarşafı örtüp odadan çıktı. Bende fırsat bilip pencereden içeriye girdim. Çarşafı açıp, altındaki kadına baktım. Kendinden geçmişti.Gçrdüğüm sevişme bende arzu uyandırmıştı. Şortumu çıkarıp az önce Mert’in bulunduğu yere aletimi yerleştirdim.
İçerisi sicacıktı. Gidip gelmelerim hızlanınca Yasmina uykusunda zevk almaya başladı. Mert’in spermleri Yasmina’nın karnında ışıktan parlıyordu. Kendimi fazla tutamadım, bende içinden çıkarıp, karnına spermlerimi akıttım. Mert ve benim spermlerim Yasmina’nın karnında birleştiler.

Dudaklarına öpücük kondurup geldiğim yerden geri dönüp, yatağıma uzanıp tatlı bir uyku çektim.

Taksici ismet – 28
________________________________________
Sabah 9:30 gibi eşim beni uyandırdı.
Tuvalet ve duş faslından sonra üstümü giyinip Majid ile birlikte kahvaltı salonuna indim.
10 dakika sonra eşim ile birlikte Mukkades ve Fahri bey indiler.
“İsmet, Yasmina’nın kapısını çaldım ama cevap vermedi.”
“Akşam çok geç gelmiştir, bırak yatsın kızcağız.”
Hep beraber sağlam bir kahvaltı yapıp Fahri bey ile tavla oynarken bayanlar deniz için hazırlanmaya odaya çıktılar.
Tavlayı iyi oynarım ama kırığım olunca gelem çok. Bazen tek kapıya bile gele atıyorum.
Tabii doğal olarak 3 parti oynadık, ikisini kaybettim. Kahve paralarını ödeyip, aşağıya inen bayanlar ile birlike denizin yolunu tuttuk.
Fahri bey şezlongda gazeteleri okumaya başladı. Ben ve bayanlar denizde yüzmeye başladık. Majid Fahri beyin kontrolünde kıyıda kumdan kaleler yapıyordu.

“Siz akşam rahat uyudunuz mu ? Benimki yatakta sırtını dönüp devamlı horladı.”
Dünkü yaşananlardan sonra Fahri’nin ayaklarında derman kalmamış, sırtını dönüp horlayarak yatmıştı.

“Bizde hemen yattık ,zaten yorgunduk.”
“Evet alkol alınca ben ve İsmet sadece uyumak istiyoruz. Denizde adamı yoruyor yani.”
“Sen dün eşimle seks yaptın en azından…”
“Üstüne birde denizde benimle yaptı..”
“Ne??? Denizde mi yaptınız?”
“Evet, kabin çıkışı, burada,Kocamın kollarında beraber oldum.”
“Vallahi helal sizlere, denizin ortasında, milletin içinde. İyi cesaret.”
“Deli mi desem, arzu mu desem, şevk mi desem..bilmiyorum ama doğru, cesaret ister.”
“ O zaman bu akşam bizim odaya gelsenize. Deniz manzaralı odamız var, yatağı oldukça geniş. Ne dersiniz?”
Olabilirdi aslında. Neden olmasın, er yada geç elbet bu durum olacaktı. Neden burada olmasın?
“Eşim uygun görürse neden olmasın.”
“Olur, neden olmasın, farklı bir ortam olur.”
“O zaman beyler bu akşam fazla alkol almasın,hatta denizde fazla yorulmasın, güçlerini akşama saklasınlar. Ne dersin?”
Eşim, kahkaha atarak başıyla onayladı. Bu akşam Fahri ile bana fazla mesai çıkmıştı. Bugün Yasmina ile beraber olma şansım yoktu artık. Çünkü akşam Fahri beyden daha iyi performans göstermem gerekiyordu. İlaçlarım çantadaydı. Akşem yemeğini hafif yiyip ilaçlarımı o zaman almaya karar verdim.

Yasmina ve Mert plaja geldiler. Mert şezlonga uzandı Yasmina oğlu ile ilgilenmeye başladı.
Mukkades onları görüp:
“Genç aşıklar geldiler.. kim bilir akşam neler yaşamışlardı?”
“Sonuçta gençler ve yetişkinler. Yapmamaları anormal olmazmı?”
“İlk geceden mi?” diye sorma gafletinde bulundum.
Mukkades yanıma geldi elini şortumun için attı;
“Biz bayanlar, bir erkeğe, verip vermeyeceğimizi ilk otuz saniye içinde karar veririz.”
Eşime bakıp; “ Doğrumu bu?”
Eşim boynunu büküp;” Ben Mukkades kadar hızlı değilim ama 1-2 dakika içinde sonuca varırız bence.”
Ağzım açık onları dinliyordum. Birde kadınları seksi fala düşünmez sanırdım. Meğerse, bizden fazla hatta bizden daha hızlı düşünürlermiş.
Biz erkekler, önce vücut ölçülerine, orantısına, yüz güzelliğine, sesine, giyimine bakıp sonra hayaller kurarız.
“Peki erkekte önce neresine bakarsınız?”
“İsmet, ben bu konuda fazla tecrübem yok ama eminim Mukkades daha doğru cevap verebilir sana.”
“Yavru sende bir bayansın, ne utanıyorsun, söylesene nereye baktığını!!”
“Utanmıyorum ayol, sen söyle , ben düşüneyim.”
“Tamam, önce erkeğin ellerine ve sonra ayakkabısına bakarım.”
“Ayakkabısına bakarak aletin boyutunu mu tahmin ediyorsun?”
“Yok canım , saçmalama sende. Ayakkabısı bakımlı olan, kendisi de bakımlıdır. Önce ellerine bakarım, manikürlü mü, temiz mi diye, sonra ayakkabısına, en son önüne bakarım. Yani aleti yeterli mi diye.”
Eşime dönüp;”Ya sen?”
“Ben bir erkeğe bakarsam önce yüzüne ve vücuduna sonra bacak arasına bakarım” deyip kahkahayı patlattı.
“ Ve ,o an ona verip vermiyeceğinize karar veriyorsunuz, öyle mi?”
“Aynen öyle İsmet bey.”
Vay be, ilk günde vermeyen bayanlar meğersem ilk görüşte beğenmemişler demekmiş.

Yasmina yüzerek yanımıza gelip,günaydın dedi.
“Akşam nasıl geçti, eğlendiniz mi bari?”
“Akşam çok güzeldi, hafif sarhoş oldum..”
Mukkades sol eliyle yuvarlak işareti yapıp, sağ elinin işaret parmağını yuvarlağa sokup çıkartarak; “Bunu yaptınız mı?”
Yasmina’nın yüzü kızardı ve başını öne eğdi..
Mukkades; “ Bak yapmışlar işte, sen ilk gece yapmaz diyorsun, ama yapmış işte. Kadın beğenirse ilk gece diye bir şey yoktur.”
Yaptıklarını biliyorum, onları izledim ve hatta sonra katıldım diyebilirim.

Mert denize girerek bizlere katıldı. Yakışıklı oğlandı. Atletik vücut yapısı vardı. Aletinin ebadı yapışan şortun altında belliydi. Mukkades eşime göz kırptı. Kafasıyla şortunu kabaran yerini gösterdi. Eşim başıyla onaylayıp güldü. Fahri bey Majid’i kucağına alarak yanımıza geldi ve hep beraber denizde zaman geçirdik.

Öğleye yemeğine kadar hep denizde kaldık diyebilirim. Mert daha çok Majid ile ilgileniyordu. Çocukları seviyordu. Ablası yeni doğum yapmış ve dayı olmanın gururunu yaşıyordu.
Öğle yemeği için bu sefer güzel kebap yapan bir yere gidip bir güzel acılı Adana kebap yapan Hataylı bir ustanın yerine gittik. Bol kebap ve ayran içtikten sonra dinlenmeye odalarımıza çıktık.
Majid bu sefer Mukkades hanımlarda kaldı. Yasmina Mert’in odasına çıktı.
Duş alıp,yatakta çıplak olan eşimin yanına uzandım. Çıplak vücudlarımız bir birine değiyordu.
Birden üstüme uzandı, dudaklarımı yavaşça öpüp şu soruyu sordu; “Sevişmek istermisin? Yoksa kendini,yani gücünü bu akşama saklamak istermisin?”
Kollarımı boynuna dolayıp, sevişmek istediğimi belirtip dudaklarını öpmeye başladım.
Kasık aralarını aletime sürtmeye başladı, ıslak ve nemli dudakları sikimi okşar gibiydiler.Sonra yavaşça yukarı çıkıp aletim kuku seviyesine gelince yavaşça aşağıya indi. İçindeydim. Sanki bir fırının içindeydim. Vajinal kaslarını oynatıryordu sadece. Vücudu sabitti.

“ Bu akşam Fahri beyden bana sıra gelir mi?”
“Ne sırası?”
“Arka kapı sırası..”

Üstümde düz oturdu, aletimi kökünden tutup amından çıkardı. Parmaklarını tükürükleyip poposuna götürdü ve üstümden hafif kalkıp aletimi arka deliğine dayayıp yavaşça oturdu. Milim milim içine alıyordu beni. Nefesimi tutmuş, arka kapıya dayanan aletime bakıyordum. Yüzüne baktım,alt dudağını ısırıyordu. Arka kapının kasları sikileli 24 saat olmuştu ve gevşekliğini yitirmişlerdi.
Tatlı sert içine giriyorum, kalçalarımı oynatmıyordum. Kontrol karımdaydı. Yarıya kadar girmişti ki tam çıkardı, amının sulu dudaklarına önce başını ve sonra boydan boya sürtüp sonra tekrar arka deliğine dayadı.Bu sefer kendini birden bıraktı ve tek seferde hepsini birden alıp derin bir ohhh çekti.
Ellerini omuzlarıma dayayıp inip çıkmaya başladı. Tempo ondaydı. Ellerim göğüslerini avuçluyor du. Uçlarını sıkıp çeviriyordum, sanki radyoda bir istasyon, bir frekans arar gibiydim.
İnip çıkmaları bırakıp sonuna kadar kökleyip, klitorisini sürtüp kalçasınını ileri geri hareket ettirmeye başldı. O kadar hızlıydı ki aletim sanki içinde kırılacakmış gibi hareket ediyordu. Doruğa ulaşmak üzereydi, göğsü ve yüzü kıpkırmızı kesilmişti. Kan akışı hızlanmıştı. Kalbi 180 atıyordu. Birden üstümde kasıldı ve böğürmeye başladı. Amından akan sıvıların haddi hesabı yoktu. Eli ile akan suları tutmaya çalıştı ama parmakların arasından akıyordu. Göbeğim, ve yatak sırılsıklam olmuştu. Eşimin bal suyu oluk oluk akıyordu.
Kollarını arkaya dayayıp, dizlerini kalırdı. İnip çıkmaya başladı. Ellerimle kalçasından destek veriyordum ama tempoyu o ayarlıyordu. Artık bende gelmek üzereydim. Aletimin başı şişince içinde çıkarıp ön tarafına soktu ve orada patladım. Beraber geldik diyebilirim.
Üstümden inip yanı başıma uzandı. Birbirimize sarılıp yattık.

Akşam yemeği için saat 9 gibi pansiyon girişinde buluştuk. Herkes oradaydı.
Eşim,Yasmina’ya akşam program olacağını Majid’e bakamıyacağımızı söyledi. Mert ve Yasmina sorun olmayacağını söylediler. Hep beraber hafif bir şeyler atışırmaya çıktık. Ama yine alkol alındı, bayanlar çakırkeyif oldular. Fahri bey ve ben birer duble ile yetindik. Akşama aramızda ciddi bir rekabet olacaktı.
Saat 12 gibi pansiyone döndük. Yasmina ve Mert Majid ile birlikte Mert’in odasına çıktılar. Biz biraz lobide oturup, heyecanın yükselmesini bekledik.
Saat yarim gibi Mukkades’lerin odasına çıktık. Bir 35’lik ve 4 şişe bira ve soda aldık. Tabi buzuda ihmal etmedik.
Odalarında ikili oturma koltuğu ve geniş bir yatak vardı. Odaları bizimkinden büyük ve daha lükstü.
Fahri bey ve ben ikili koltuğa oturup, Mukkades’in içki servisini yapmasını izledik. Eşim duşa girmişti. Mukkades servisi bitirip eşimin çıktığını görünce duşa geçti. 15 dakika sonunda bayanlar bellerinde havlu ile karşımıza sandalye çekip oturdular. Eşim ve Mukkades bira içtiler.
Fahri bana dönüp: “ Nasıl başlamak istersiniz?”
“Ben eşimle başlıyayım, ortam gerginliği ve heyecanı biraz azalır. Sonra birleşir veya değişiriz.”
“Hem fikirim İsmet’çiğim.”
Eşimin yanakları hafif kızarmıştı.; “Odadaki ışığı bira kızsak nasıl olur?”
Eşimin elinden tutup, balkona çıktım, deniz manzarası güzeldi. İkinci kattaydık ve sokak bom boştu. Fahri bey odanın ışığını kapatınca, sadece ay ışığı balkona vuruyordu.
Eşimin yüzünü bana çevirip onu öpmeye başladım. Kollarını boynuma doladı, kalbi çok hızlı atıyordu.
Balkonun diğer ucuna Fahri bey ile Mukkades geldi ve onlarda öpüşmeye başladılar.
Gece uzun olacaktı. Cebimde iki adet ilaç vardı. Müsait bir zamanda bir tanesini yutup işe girişecektim.
Eşimin havlusunu çıkardım, balkonda çırıl çıplaktı. Ellerini korkuluğa dayadım ve arkasına diz çöküp kalçanın yanaklarını öpmeye, ısırmaya,somurmaya başladım.
Mukkades ise eşinin önünde diz çökmüş, Fahri’ye mutlu anlar yaşatıyordu.
Fahri yavaşça eşime yaklaştı ve saçlarından tutup başını kaldırdı. Dudaklarını dudaklarına götürüp öpüşmeye başladılar. Mukkades ve ben eşlerimize oral seks yaparken, eşlerimiz öpüşüyordu.
Eşimin bal suyu iyice akmaya başlamıştı. Birden Mukkades Fahri beyi bırakıp bana yöneldi.
Şortumu indirip aletimi sıkıştığı yerden çıkarıp biraz okşadıktan sonra ağzı ile somurmaya başladı.
Fahri ise eşimin arkasına geçip kalçalarını ayırdı, az önce dilimin olduğu yere sikini sürtüyordu.
Yavaşça amına soktu ve yavaş yavaş gidip gelmelere başladı.

Mukkades’i ayağa kaldırıp balkon demirlerine dayatıp,üstündeki havluyu çıkardım. Belini geriye doğru çıkararak arkasında diz çöktüm. Başımı arkaya gömdüm. Genital organlarına meyve aromalı bir parfüm sürmüştü. Alkolsüz bir kokuydu. Meyve karışımı gibi amını götünü yemeye başladım.

Göz ucuyla yanımda sevişenlere baktım. Fahri’nin alnından ter süzülüyordu. Teri, ay ışığında parlıyordu. İyi bir tempo yakalamıştı. Ne çok sert nede çok yumuşak bir tempoydu.
Eşim kalçasını daha yukarı kaldırmıştı , böylece içindeki en derin noktalara ulaşmasını sağlıyor, zevkine zevk katıyordu.

Mukkades artık beni misafir etmeye hazırdı. İki deliğine iki parmak birden soktum.
Götünü gevşetmişti, hazırlıklı gelmişti. Gerçi eşimde hazırlıklı gelmiş, öğleyin götünü kendi siktirmişti.

“Hazırmısınız Mukkades hanım?”
“…Ohhhh… Sik beni ,Taksici İsmet. Sik beni..!!!!…”

taksici ismet – 29
________________________________________
“Hazırmısınız Mukkades hanım?”
“…Ohhhh… Sik beni ,Taksici İsmet. Sik beni..!!!!…”

Eşime baktım, başını balkondan aşağı sarkmış, ağzı sanki bağıracakmış gibi açık,ama inilti dışında ses çıkmıyırdu.Fahri bey ise düz bir tempoda git gellere devam ediyordu.
Sol elimle Mukkades’in kalçasını ayırdım, kendiside sağ eliyle sağ kalçasını ayırdı.
Aletimin başını amının dudaklarına sürttüm, başı bir amına birde götüne değiyordu.
Sert bir şekilde arka kapıya girmeyi planladım. Aletimin başını biraz bal kutusunun girişine sürttüm sonra az geri çekip birden arka kapıya kökledim… ama ne kökleme, kadın az kalsa balkondan aşağıya uçacaktı, belinden kavradım. Mukkades bu işe çok şaşırmıştı, ağzından çıkan acı sesi gecenin bir yarısında sokakta yankılamıştı…
“Ahhhh….oruspu çocuğu..!!!!”
Bu küfürü duyunca içinden çıkarıp tekrar kökledim..
“Ahhhh…ahhhh…”
Fahri bey ile eşim bize bakıyordu. Ne olduğunu hemen anlamışlardı.
“Acıdımı?”
“Allah senin cezanı versin..insan bir okşar, yumuşatır…Allah kahretsin…çok acıdı…”
Aletim belinin derinliklerine sert bir şekilde girip çıkmaya başladı.
Acıyorsa acısın, alışınca zevk başlıyacaktı nasıl olsa.
Acı iniltileri yerini yavaşça zevk iniltilerine bırakıyordu.

Fahri bey aletini eşimin kukusunda çıkarıp, arkasında diz çöküp, arka deliği yalamaya başladı.
Görünen o ki, eşimde az sonra arkadan yiyecekti. Ama tabii daha nazik bir şekilde olacaktı.

Mukkades sağ elini amına götürüp okşamaya başladı. Artık kıvamına gelmişti.
Bende erken gelmemek için başka şeyler düşünmeliydim, ama neyi?

Acaba yukarı odada Mert ile Yasmina ne yapıyorlardı? Majid hemen uyuduğuna göre işe başlamışlardır. Onları sevişirken hayel etmeye başladım.

Yasmina, olgun göğüslü, yuvarlak popolu Yasmina, yatağa sırt üstü uzanmış, Mert başını bacakların arasına gömmüş, bal kutusunu yalıyordu. Yasmina elleri Mert’in başında, saçlarının arasına, onu nereyi yalıyacağı husunda yönlendiriyordu.

Bir kadını en iyi yalama yöntemi nedir biliyormusunuz?
Önce tırnaklarınızın temiz ve fazla uzun olmaması husunda dikkat edin ve ellerinizinde temiz, sabunlanmış olmasına özen gösterin.

Bir kadını en iyi yalama yöntemi sadece klitorisini yalamak ve emmek değil, acemiler sadece o noktaya odaklanır.
Kadının tüm vajinası öpülecek, yalanacak ve emilecek. Diliniz sağa sola, yukarı aşağı , daireler ve zikzaklar çizecek. Arka kapı deliğinden taa venüs tepesine kadar her bölgeye bu hareketler uygulanacak. Dış dudakları ve klitorisi hafif ısırmayı unutmamak gerek. Bu esnada 2 parmak vajianın içinde olması çok iyi olur. Tabii hemen başında değil, önce biraz okşayıp,sonra yavaş yavaş bir parmak, biraz oynadıktan sonra iki parmak sokmak çok iyi olur. Tüm bunları yaparken diliniz ve dudaklarınız boş durmayacak tabii. Biraz soluklanmak için başınızı kaldırdığınızda, parmaklarınızı son hızla ve sert bir şekilde içeri dışarı ve arada bir tam içindeyken yukarı aşağı hareket ettirin. Ama tabii sert bir şekilde. İşin püf noktası sertliktir.

Neyse biz işimize dönelim.
Fahri bey yavaşça eşimin arka kapısına dayandı, hiç bir mukavemet görmediğinden, aletini ,karımın götünün derinliklerine gömdü. Eşim iki eliye balkon demirlerine tutunmuş, belini kırmış, Fahri’nin en derine girmesini sağlıyordu.
Mukkades iki parmağını vajinasında aletime baskı uyguluyordu. Birden altımda kasılmaya başladı.
Düşmemesi için belinden kavradım. Vücudu elektiriğe kapılmış gibi titriyordu. Geliyordu, ağzını sıkıca kapatmış, bağırmamak için kendini zor tutuyordu. Birden tüm ağırlığıyla yere çöküp oturdu. Bacaklarını kapatıp , amının içindeki elini hapsetti. Hıçkırığa tutulmuş gibi tiriyordu. Balkon zemininde oturmuş, zevk suları bacağının arasından yere akıyordu. Fahri bey eşime vurmayı durdurmuştu. Hep beraber yerdeki kadını izliyorduk. Gözleri kapalı, sanki üşüyormuş ve soğuktan titrer gibiydi. Eğilip kollarımın arasına aldım ve içerdeki yatağa uzandırdım. Bacaklarını zorla açıp, parmaklarını vajinasından çıkardım. Parmakları sırılsıklam olmuştu. Bacaklarını ayırıp, aletimi içine soktum. İçerisi yanıyordu. Orta sertlikte gir çıklara başladım. Bacaklarını büyük bir V gibi açmıştı ,ben arasında gidip geliyordum.
Akan zevk sularını haddi hesabı yoktu. Aletimi içinde çıkarıp, fırça atmaya başladım. Adana’da buna badana derlerdi. Nişanlı erkekler, kızın bekaretini bozmamak için bunu yaparlardı. Badana..

“İçime sokmanı istiyorum, sok onaa…vur..vur onaaa, durmaaa!!!”
Bir dediğini iki etmeden içine girdim ve daha sert vurmalara başladım. Yatağın gıcırtısı oda içinde yankılanıyırdu.
Birden yatağın diğer ucuna Fahri bey ile eşim geldi. Fahri bey yatağa uzandı eşim üstüne ters oturdu. Eşimin sırtı Fahri beye dönüktü. Aletini köküne kadar amına sokmuş, beli ile hızlı bir ileri geri yapıyordu. Parmakları ile klitorisini okşuyor diğer eli ise göğüsleri üstünde ve arasına dolaşıyordu. Yatakta L şeklindeydik. Mukkades ayak ucunda, Fahri bey ise boylu boyunca uzanmıştı. Geçen yatakta Fahri bey ile eşimi üçlü yaparken hayel etmiştim. Nihayet bu hayal gerçek olacaktı.
Mukkades tekrar tiremeye başladı, ikince kez geliyordu. Beni üstünden ittirdi ve tekrar elini içine sokarak bacaklarını kapattı.
Odanın ışığını açıp, yatağın diğer ucundaki eşimin yanına geldim. Kulak memelerinden başlayıp, dudaklarını öpüp, göğüslerini okşamaya başladım. Güğüs ucları acayip hassaslaşmış,az bir sıkmam acıya neden olmuştu. Kulağına eğilip;
“Seni şimdi tost yapacağım, beni nerende istersin?”
“Oooohhh, sevgilim, hep beraber sikin beni, deliklerimin içine o muhteşem siklerinizi döşeyin, sikin beni..içimi sicak spermlerinize doldurup taşırın..”
Yatağın üstüne çıkıp, eşimi geriye doğru yasladım. Kolları Fahri’nin göğüslerindeydi. Bacaklarını havaya kaldırıp aletimi Fahri beyin içinde olduğu amına yönlendirip yavaşça içine soktum.
Eşimin amının içinde aynı anda iki tane sik vardı. Hayatımızda ilk defa bu tecrübeyi hep beraber yaşıyorduk. İkimizin siki birbirine sürtüyordu, eşimin amının suları epey kayganlaştırdığından işimiz kolaylaşmıştı. Birkaç acemi git gelden sonra iyi bir tempo ile aynı anda içine girip aynı anda çıkıyorduk. Eşim ise zevkten bayılmak üzereydi. Geliyordu da..Fahri beyden çıkan spermleri hissetim, altımdaki aletin damarları sperm pompalıyordu, eşimin amının içine akıtıyordu, bende dayanamayıp kasıklarıma yüklenerek eşimin içinde patlamaya başladım. Aynı anda içinde patlıyan iki sik, eşimi orgasm doruğunun tepesine çıkarmıştı.
Eşim kendini yatağa attı, bacaklarının arasından spermler akıyordu. Fahri beyin aleti sağa yatmış ,boşalmış ve sertliğini kaybetmişti. Eşim yatakta titriyordu, zevkten titriyordu.

Mukkades kendine gelmiş ve bizi şakınlıkla izliyordu.

Fahri bey yataktan kalkıp banyoya yöneldi. Bende ikili koltuğa oturdum, cebimden ilacı alıp, bir yudum bira ile içtim. En geç yarım saat sonra ikinci postaya başlamış olacaktım.

Mukkades yataktan kalkıp yanıma oturdu. Eşim yatakta nefesinin düzelmesini bekliyordu.
“Bende ondan isterim..”
“Ne istersin?”
“Demin yaptığınızdan..bende isterim”
“Öne mi arkaya mı?”
“Öne isterim, arkaya olurmu?”
“İstersek olur tabii. Ben yatağa uzanırım, sen beni arkana alırsın, eşin bacaklarının arasından arkana girer, yaparız.”
“Şimdilik öne yapalım, arkayı sonra düşünürüz.”
“ Bence arkadan yapalım.”
“Beni yırtarsınız ayol..”
“Bi şi olmaz, merak etme.”
“Diyosun!”
“Evet diyorum. Rakı mı bira mı?”
“Bira alayım, çok susadım.”
“Çok doğru, çok su kaybettin.”
Kahkaha atarken ona bira doldurup, eşimin yanına gittim. Yatağa yanına uzanıp, dudaklarını öpmeye başladım. Öpücüklerime hemen karşılık verdi. Fahri bey banyodan çıkınca, bende duş almak üzere banyoya girdim. Ilık su ile bir güzel sabunlandım. Tuvalet faslından sonra odaya geçtim. Fahri bey ikili koltukta oturmuş, iki bayan yerde bacaklarının arasında oturmuş onu bir güzel yalayıp sertleşmesine yardımcı oluyorlardı.
Eşim duştan çıktığımı görünce, ağzındakini sadece Mukkades’e bırakıp yanımdan geçerken dudaklarımı öpüp banyoya girdi. Bacaklarının arasında akan sperm kurumuş ve iz yapmıştı.
İkili koltuğa Fahri beyin yanına oturdum. Mukkades ikimizi sırayla yalamaya ve okşamaya başladı.
Az sonra duştan çıkan eşimde yerini alınca bu kez Mukkades duşa girdi, eşim ise Mukkades’in kaldığı yerden devam etti.
Fahri beye baktım. Eşim yer alınca ,yüzündeki gülümseme dahada belirgenlişmişti. Eşimin ağzına vermesi galiba fantazisiydi. Eşim ,Fahri beyin aletini daha çok ağzına alıyor, benimkini daha çok eli ile okşuyordu.
Ahh bu misafirperverlik yok mu, öncelik hep misafirlerdedir.

Mukkades duştan çıkıp hemen önümde yerini aldı. Eşim tarafından hor görülmüş aletimle ilgilenmeye başladı.
Fahri beyin aleti tatlı bir sertlik kazanmıştı. Eşim parmaklarını tükürükleyip üstüne yavaşça oturdu, eliyle içine yerleştirip yavaşça inip kalkmaya başladı. Bu görüntüyle gittikçe sertleşen aletim Mukkades için kafiydi, kalkıp, eşimin yaptığı gibi, üstüne oturdu.
İkili koltukta dördümüz seks yapıyorduk. Fahri bey eşimin dolgun göğüslerini öpüp somuruyordu, ben ise sadece Mukkades’i kalçalarından tutup, inip çıkmasına yardımcı oluyordum.
Fahri beyin aleti tam sertleşmediğinden, devamlı eşimin içinden çıkıyordu. Eşim aşağı bacaklarının arasına oturup tekrar ağzına almaya başladı. Yalama konusunda Mukkades daha tecrübeliydi. Eşime yardım amacıyla eğilip kocasınınkini ağzına almaya başladı. Hem üstümde inip kalkıyor hemde başını kaldırıp indiriyordu.
Yaptığı işin meyvesini toplamaya başladı Mukkades. Fahri bey dahada sertleşmiş bir şekilde kalkıp Mukkades’in arkasına geçti.
Beline bastırıp bizı sabitledi, eli ile kalçalarını ayırdı ve birden Mukkades’in arka kapısına soktu.
Amindaki sikle darlaşan arka deliğine sert bir şekilde sokmuştu Fahri bey. Mukkades bu kez fazla bağırmadı. Ellerini Mukkades’in omzuna dayayıp sert git gelmelere başladı. Bende altta tempo tutmaya çalışıyordum. Mukkades başını omzuma gömmüş, dişlerini omzuma geçirmişti.
Eşim ikili koltuğa yanıma oturup bizi izlemeye başladı. Ben fazla hareket edemiyordum,sadece Mukkades’in kalça hareketleri ve Fahri’nin sert darbeleriye içine girip çıkıyordum.
Fahri bey karısının arka kapısına girip çıkarken eşime bakıyordu. Bakışları birazdan senide böyle sikeceğiz der gibiydi. Eşim bu duruma dünden razıydı, ama finali Mukkades’in içinde yapmamız gerekiyordu.
Spermlerimizi içine boşaltma sırası ondaydı. Ama benim niyetim arka deliğinde boşalmamızdı.

taksici ismet – 30
________________________________________
Eşim ikili koltuğa yanıma oturup bizi izlemeye başladı. Ben fazla hareket edemiyordum,sadece Mukkades’in kalça hareketleri ve Fahri’nin sert darbeleriye içine girip çıkıyordum.
Fahri bey karısının arka kapısına girip çıkarken eşime bakıyordu. Bakışları, birazdan senide böyle sikeceğiz ,der gibiydi. Eşim bu duruma dünden razıydı, ama finali Mukkades’in içinde yapmamız gerekiyordu.
Spermlerimizi içine boşaltma sırası ondaydı. Ama benim niyetim arka deliğinde boşalmamızdı.

Mukkades eşime doğru eğilip göğüslerini öpmeye başladı, bir yandan da eşimin kukusunu parmaklıyordu. Fahri bey temposunu hızlandırmıştı, nefes alımıda hızlanmıştı. Gelecekmiydi yoksa? Derken …Mukkades’in böbreklerine doğru spermlerini fışkırttı. Mukkades kocasını gelişini iniltilerle karşıladı. Gerisi boşalan Mukkades aletimin üzerinde zıplamaları hızlandırdı, parmakları eşimin içinde,ellerim kalçalarından tutarak kaldırıyor ve sertçe inmesine yardımcı oluyordu.
Yüzünü bana döndü,gözleri yarı kısık bir şekilde;
“Karını öperken dudaklarımıza akıtmanı istiyorum…ohhh…tamammı?..”
“Tamam, ama sen zıplamaya devam et..daha gelmeme çok var..”
“Ohhh..yoruldum..arkama geçsen..dört ayak sik beni..ohhh..”
Üstümden kalktı ve koltukta 4 ayak durdu. Eşim Mukkades’in kalçalarını ayırdı, sanırım arka kapıya gireceğimi düşündü, bana yardımcı olmaya niyet etmişti. Ama aletimi Mukkades’in kukusuna sokup, vurmaya devam ettim. Eşim gülümsedi ve yüzünü bana uzatıp dudaklarıma yumuldu. Mukkades’in parmakları yine eşimin kukusundaydı. Sert darbelerim Mukkades’i sarsıyordu. Fahri bey duştan çıkıp yatağa uzandı, çarşafın altına girip uyumaya başladı. 2 dakika içinde odada sadece iniltiler ve horultular duyuluyordu.
Anlaşılan bu gece burada bitecekti. Yavaş yavaş altımdakı kadına konsantre olup gelmeye düşünmeye başladım. Eşimin kulaklarına eğilip ;
“Birazdan ikinizin dudaklarına boşalacağım..”
“Ohhh.. çok güzel olur..”
“Sen Mukkades’i öpmeye başla, ben içinde çıkarıp koltuğun arkasına geçerim, beni beraber yalarsınız..”
“Oh..tamam sevgilim, çabuk ol, onları içmek istiyorum..”

Galibe Mukkades eşime spermin faydalarından bahsetmiş olacak ki, yutmayı sevmeye başlamıştı.

Daha sert vuruşların ardından Mukkades’in kukusunda çıkıp koltuğun arkasına geçerek öpüşen kadınların dudaklarının arasına aletimi sokup, onu emmelerini izlemeye başladım. İki kadın dili sikimin üzerinde dolaşıyordu, başını somurup hafif ısırıyorlardı.

Kafası iyice şişmişti. Patlamak üzereydim.

İlk darbe Mukkadesin gözüne geldi, ikinci ise ikisinin dudaklarına..üçüncü ve en uzunu ise eşimin yanağına geldi. Mukkades aletimin başını iyice somurdukran sonra eşimin spermli yanağını yaladı.
Gülüşmeler eşliğinde kıyafetlerimi giymeye başladım. Eşimde elbisesini üstüne geçirdi, iç çamaşırlarını eline almıştı.

Mukkades üzgün bir şekilde boyunu eğdi;
“Gidiyormusunuz, beni bu öküzle yalnız mı bırakacaksınız?.”
Eşim hemen atıldı; “İstersen gel bizimle kal. Bizimde yatağımız oldukça geniş.”
“Tabii gelmek isterim. Siz geçin ben burada duşumu alıp gelirim.”
Şaşkın şaşkın eşime bakarak odanın kapısını açıp çıkmasını bekledim. Beraber odamıza geçtik.
“Hayırdır hanım, yatağa 3 kişimi gireceğiz.”
“Neden, hoşuna gitmez mi yoksa?”
“Erkeğin karnı doyunca,iştahı kesilir…”
Ben duşa girdim, tuvalet ve banyo faslından sonra, Mukkades ile eşim odada sohbet ediyorlardı.
Benden banyodan çıkınca, eşim banyoya geçti. Havlu belimde ikili koltuğa oturdum.

Mukkades yanıma gelip oturdu.
“Yatağa sığarız değilmi?”
“Bilmem, sığarız herhalde.”
“Nerede yatmamı istersin.?”
“Ben ortanızda yatayım,iki elim sizin üstünüzde,içinizde uyurum”
“Ohhh, seni gidi çapkın seni..”
Havluyu çıkarıp çıplak olarak çarşafın altına geçtim. Mukkades dolaptan yedek yastik çıkardı ve yanıma geldi.
“Eşin ne tarafta yatar”
“Eşim soluma yatar, sen sağıma geç istersen.”
Yastığı sağa yerleştirip ,çırıl çıplak soyunup çarşafın altına kaydı.
Eşim banyodan çıkıp gülerek çarşafın altına girdi.
Üçümüz aynı anda öpüşerek , iyi geceler diledik.
İki elim kukuların üstünde tatlı bir uyku çekme umuduyla uyudum. Mukkades’in eli aletimdeydi.

Sabah değişik bir duyguyla uyandım, sanki biri beni yavaş yavaş yalıyordu. Gözlerimi açtım, Mukkades’in başı aletimin üzerinde inip çıkıyordu. Eşim sırtı bana dönük yatıyordu. Çarşafı kaldırıp bana dönük sırtını ve kalçalarını izledim. Çok güzel bir eşim vardı. Allah her erkeğe böyle bir eş nasip etsin.
Parmaklarımı sırtında ve ensesinde dolaştım, göğüsünü ,kalçalarını okşamaya başladım.
Uyanıp sırtını bana döndü, Mukkades’in ne yaptığını görünce, güldü;
“Bakıyorum, kahvaltıya erken başlamıssın.”
“Uummm, ohhh ,eveet, şunu bir kaldırayım, sabah seksi kadar güzel bir şey yoktur, inan bana..ohhh.”
Eşim yüzünü bana dönüp, elini yumurtalarıma götürdü, dudaklarını dudaklarıma yaklaştırıp öpüşmeye başladık. Elim Mukkades’in başının üzerinde, eşimi şehvetle öpmeye başladım. Akşam almış olduğum ilaç etkisini kısa zamanda gösterdi.
Eşime dönüp; “ Sen hiç bir kadının kukusunu yaladın mı?”
“Nereden yalayım İsmet?”
“O zaman bügün başlasan, ne dersin Mukkades? Siz 69 yapın bende sizi ^^^^^^^.”
“Olur, iyi fikir.”
Yataktan kaltım,yatağa yan uzanmalarını istedim. Eşim tecrübesiz olduğu için altta kaldı. Mukkades saçlarını at kuyruğu yapıp bacaklarını eşimin üstünde atıp,eşimin kollarını kaldırmasını istedi. Eşimin ellerini kalçasının üstüne kodurtup eğildi. Eşim yüzünün önünde duran kukuya bakıyordu. Hayatında ilk defa bir am yalıyacaktı. Tepkisini merak ediyordum. Yüzümü yüzüne yaklaştım;
“Bak sevgilim ellerini buraya koy, kalçalarını iyice ayır, ve dilini buralara sürt..”
“Nasıl yapılacağını biliyorum İsmet, ama ilk defa yapıyorum,yani müsaade et..”
Başını hafif kaldırıp dilini yavaşça Mukkades’in amının üstünde dolaştırmaya başladı. Çok tecrübesizdi, ama Mukkades tecrübesini eşimin amında konuşturuyordu. Elleri kalçaları alttan kavramış, dudakları tam ayırmış, dili her tarafa değiyordu.
Yatağın kenarında ikisini incelemeye başladım. Kendilerini kaptırmaya başladılar, şapur şupur sesleri duyulmaya başladı. Eşim acemiliğini üstünden atmıştı. Mukkades’in kalçalarını sıkıca kavramış, iç, dış dudakları ve klitorisini somuruyor, hafif ısırıklarla onu daha ıslak hale getiriyordu.
Eşim birden ahh sesi çıkardı, Mukkades parmaklarını eşimin amına sokmuştu. Aynısını eşim ona yaptı. Üç parmağını birden Mukkades’in amına soktu. Ben dayanamıyordum.
Mukkades’in arkasına geçip ,eşimin parmakları arasında yavaşça amına sokup, eşimin parmakları ile beraber içine girip çıkmaya başladık. Eşim , yüzüne düşen daşşaklarımı ihmal etmeyip yalayıp somurmaya başladı. Mukkades eşimin amını daha hızlı somurup ısırmaya, parmaklaya devam edince, eşimde kasılmalar başladı. Mukkades’in içinde çıkıp yatağın diğer ucuna yöneldim.
Eşimin kalçalarını havaya kaldırıp,sikimi amının,o ıslanan, somurulup parmaklanan amının için gömdüm. İçerisi çok sicaktı, Mukkades’ten daha sıcaktı. Mukkades doğrulup, eşimin yüzüne tam oturdu. Yüzünü bana yaklaştırıp eşimin am suyuna bulanmış dudaklarını bana yalatmaya başladı.
Darbelerim sertleşmeye başladı. Mukkades belini eşimin yüzünde gezdiriyordu. Arada bir hafif kaldırıp yalanan yereler bakıyor, tekrar oturuyordu.
Bana doğru yanaşıp:
“ Haydı arkama geç, eşin amımı yalarken,götümü sikmeni istiyorum.”
“Hazır mı götün?”
“Deminden beri eşinin iki parmağı götümde, beni hazırladı. Haydi sik benim götümü, bende eşinin götünü hazırlıyayım..”

Bu konuşmalar beni daha çok tahrik etmişti. Sevişen kadının böyle argo konuşacağını tahmin etmiyordum doğrusu. Eşimden çıkıp yatağın diğer ucuna yöneldim.
Mukkades’in arkasına geçip kalçalarını ayırdım, eşim aletimi tutup başını tükürükledi.Mukkades’in arka kapısına dayayıp sert bir şekilde itelememi söyledi.
Tek bir darbeyle köküne kadar girdim.dün akşam balkonda sikilen göt,yine bu sabah sikiliyordu. Aradan 6-7 saat geçmemişti. Tereyağına girer gibi içine girdim. Hiçbir dirençle karşılaşmadım.
Sert darbeler vururken, eşim aşağıda amını yalıyor, deliğini parmaklıyordu.
Mukkades başını eşimin bacakları arasına gömmüş,deliler gibi yalıyor ve eşimin götünü parmaklıyordu.
5-6 dakika sonra pozisyon değiştirdiler, eşim bu sefer üste çıktı, Mukkades alta indi.
Mukkades eşimin kalçasını iyice ayırdı.
“Sik şu oruspuyu götünden..sert bir şekilde sik onu. Acıyı hissetsin, benim dün akşam hissettiğim gibi. Acıdan bayılsın, aynı benim bayılacağım gibi. Haydı sok onaa..fazla ıslatma..sok. Sert sok.”
Aletimi göt deliğine hizaladım ve hedefe kilitlendim. Eşimin götünü dün öğleden sonra ben ve dün akşamda Fahri bey sikmişti. Yani fazla dirençle karşılaşmıyacağımı umuyordum.
Sert bir şekilde sonuna kadar kökledim. Sert girerken, eşimden çıkan ses odada yankılandı.
“…Aahhhh, duuur..ne olur çıkaaar…acıdı..çok acıyooo…yalvarırım duuur…aahhh…”
Ama ne durmak, yola devam. Son gaz git gelmelere başladım. Mukkades’in desteğiyle eşimi beraber tutarak,böbreklerinin arasına gidip geliyordum. Bu kadar acımasına ihtimal vermiyordum,hatta ummuyordum. Ama bağırışı beni tahrik etmiş ve yavaş yavaş dönüşü olmayan yola geliyordum.

Mukkades, altta eşimin amına 4 parmağını sokmuş,klitorisini somuruyordu. Eşim hem acıdan hemde zevkten kıvranıyordu. Artık gelmek üzereydim. Şikimi eşimin götünde çıkarıp Mukkades’in ağzına gömdüm. Gırtlağına kadar soktum. Yüzü mosmor oldu, nefes almakta zorlanıyordu.
Hafif çıkarıp ağzını sikmeye, git gellere başladım. Eliye sikimi kavrayıp tamamının içeri sokmamı engelledi. Eşimin götünden sıvılar akıyordu, Mukkades baş parmağıyla eşimin klitorisine baskı yapıp sertçe okşamaya başladı. Eşimin kalçasından destek alarak tüm ağırlığımla Mukkades’in ağzını sikiyordum. Spermlerimi boğazını içine fışkırtmaya başladım. Aman tanrım, bu ne kadar uzun sürdü…
Uzun zamandır bu kafar fazla uzun gelmemiştim. Kassıklarıma ağrı girdi.
Sikimi Mukkades’in ağzından çıkardım. Kafanın ucunda süzülen spermi emip somurdu.
Ağzında gram sperm kalmamıştı, hepsini yutmuştu. Eşim üstünden kalkıp yatağa uzandı. Bitmiş ve gelmiş bir hali vardı. Duş almak için banyoya yöneldim, bacaklarımı tam kapatamıyordum. Daşşaklarıma ağrı giriyordu. Yaklaşık 10-15 dakika duşun altında kaldım. Odaya döndüğümde Mukkades gitmişti. Eşim ise bitkin bir şekilde uyuyordu.

, Taksici İsmet – 31
________________________________________
Uyandığımızda saat öğle bire geliyordu. Uyandırıldığımız demek daha doğru olur. Yasmina kapıyı çalarak bizleri uyandırdı.
Merak etmiş. Kahvaltıyı Mert ve Majid ile birlikte yapmışlar.
Ne Fahri beyin odası ne de bizim oda çağrılara cevap vermiş.
Akşam iyi yorulmuşuz demek.
Yarım saat sonra aşağıda buluştuk. Herkes oradaydı.
Karnımız zil çalıyordu. Yasmina , Mert ve Majid denize gittiler, biz dördümüz karınlarımızı doldurmaya gittik.
Güzel bir öğle yemeğinden sonra bayanlar denize bizde nargile içip tavla atmaya karar verdik.
Saat altıya doğru bayanlar bizleri merak edip geldiler, hep beraber okey oynadık. Bayanlar erkeklere karşı. Fahri bey beni sattığından oyun biz erkeklerde kaldı doğal olarak. Onları bu akşam barlar sokağına götürecektik. Parti sonunda eşim bana göz kırptı. Yanıma yanaşıp kulağıma bir şeyler fısıldadı.
Fahri bey akşam yemeği için yine Marmaris marinasını önerdi. Okeyleşip Yasmina ve Mert’e haber vermek için pansiyona döndük. Her ikisi de masada meyve kokteyli içiyorlardı.
“Akşam yemeğine Marmaris marinaya gitmek istiyoruz, ne dersiniz?”
“Bu akşam gelemeyiz özür dileriz, burada tatil yapan bir kaç arkadaşlarımla program yaptık. Yasmina’da bize katılacak, eğer Müsaade ederseniz tabii…”
“Müsaade ne demek, tabi ki katılabilir, bizim için sorun yok. Majid bizde mi kalacak.”
“Yoo, hayır bizimle gelebilir. Arkadaşımın Turunç’daki villasına konuk olacağız bu akşam.”
“O zaman sizlere iyi eğlenceler dileriz. Yarın buradaki son gecemiz, ona göre.”
Öpüşüp ayrıldık. Saat 9 gibi aşağıda buluşmaya karar verdik.
Odaya çıkınca eşime sordum:
“Ne demek istediğini tam anlamadım, Mukkades ne yapacak dedin?”
“Ne dediğimi anlamadın mı?”
“İnan anlamadım, sadece Mukkades ve çift lafını anladım,o kadar.”
“Dedim ki, Mukkades bu akşam bir kaç genç alıp çift yapılmak ister, akşam bana yaptığınız gibi.”
“Haa..doğru ya, ona bunu borçluyuz.”
“Denize girdik bu konuyu açtı, denizden çıktık bu konu devam ediyordu. Bana durmadan sorular soruyordu. Nasıldı,zevkli miydi,arkadan hiç yaptım mı..ne kadar cevap verdiysem, tekrar tekrar aynı soruları soruyordu. Bende doğal olarak abartarak anlattım. Hatta biraz ileri giderek, sen altımda, iki gürcü arkamda aldığımı söyledim ona. Sana sorarsa beni yalancı çıkarma sakın.”

Gülmekten kendimi alamıyordum. Vay Mukkades vay.. aklın nerede kalmış senin. Eşimde az değilmiş yanii.

Saat dokuza doğru aşağı indim. Fahri bey aşağıda oturuyordu. Eşlerimiz yarım saat sonra inebildiler. Hep beraber dolmuşa binip Marmaris marinaya gidip güzel bir rakı roka balık yedik.
Saat 12 gibi barlar sokağında inip barları dolaşmaya başladık. Geçen gece gittğimiz bara girdik.
Aynı tayfa yine oradaydı. Fakat bu sefer bizimkilere yüz vermediler. Mukkades’in morali bozuldu.
“Ne suratını asıyorsun Mukkades hanım…?”
“Yok ya surat asmıyorum, hem niye asayım ki?”
“Tabii ki asmana gerek yok. Ben seni bu gece yaşatacağım, güven bana.”
Asık surat yerini , gülen neşeli surata bıraktı. Fahri bey içkilerimizi tazelerken, ben bir kaç gence el göz işareti yaparak yanıma çağırdım.
“Selam gençler, şu kısa saçlı bayan, geçen geceki olayı telafi etmek ister. Ne dersiniz?”
“Uzun saçlı istemiyor mu?”
“Onu bilmiyorum..”
“Sen onun kocasısın, nasıl bilmezsin ki?”
“Ona sormadım, daha doğrusu o bana bir şeyler söylemedi..”
“O zaman ona da sor, her ikisini bu gece eğlendirelim.” deyip yanımdan ayrıldılar.
Eşimin yanına gelip;
“Sen olmadan Mukkades’i istemiyorlar…”
“Ben onları istemiyorum….”
“Eee, ne yapacağız?”
“Sen dur ben onlarla konuşayım” deyip masadan ayrılıp gençlerin yanına gitti. 5 dakika sonra 3 genç ile masaya döndü. Onlara birer içki ısmarlayıp bardan çıktık. Hep beraber pansiyona döndük.
Odalara çıktığımızda eşim Fahri bey ile odaya girdi, bizde bizim odaya girdik. 5 kişiydik.
Gençler sırayla duşa girdiler. Bende ikili koltuğa oturup Mukkades’in soyunmasını izledim.
“ Bu gece sana uyku yok galiba..”
“İnşallah güçlü çıkar gençler..hemen gelip kaçmazlar..”
“Sanmam, şortlarının önünü görmedin mi, yolda hepsi siklerini sıvazlıyordu…”
Çırıl çıplak soyunup yanıma geldi. Göğüs kafesi hızla inip kalkıyordu. Önümde çıplak olarak duruyordu. Orta boy göğüsleri ,düz karnı hafif çıkık kalçası ile önümde duruyordu. Elimi bacak arasına götürdüm. Bacaklarını hafiçe araladı parmaklarım ıslaklığa kolayca kavuştu. Amının suyu akmıştı. Parmağımı arka deliğe götürdüm ve orta parmağımı içine hafifçe sokup çevirmeye başladım. Deliği gevşekti,dün gecenin yumuşaklığı kalmıştı. Daha doğrusu bu sabahın…
Gençler hep beraber banyodan çıktılar. Mukkades’i kolundan tutup yatağa uzandırdılar. Biri dudaklarını, biri göğüslerini, biri de amını yalamaya koyuldular. Sırayla yer değiştirdiler. Gençler bu işi biliyordu. Tecrübeleri vardı. İyi, demek ki bu gece uzun olacaktı.
Daha iyi görebilmek için koltuğu yatağa yanaştırdım. Dolaptan çıkardığım birayı keyifle içerken, önümde oynanan porno tiyatrosunu canlı olarak izliyordum.

En uzun aletli genç yatağa uzandı ve Mukkades’i üstüne çekti. Ardından bir diğeri kalçalarını ayırıp Mukkades’in götünü parmaklama başladı. Üçüncü genç ise ağzına verdi.

Üçlü güzel bir tandem oluşturarak Mukkades’i becermeye başladılar. Götü iyice gevşeten genç, aletini tükürükleyerek yavaşça arka deliğine girip vurmaya başladı.
Mukkades’in talimatıyla daha sert vurmaya başladılar. Arka delikte bulunan gence amına sokmasını söyledim.
Mukkades’in belini tutarak arkadaşını sikini bastırarak amını beraber sikmeye başladılar. Amında iki sik olam Mukkades bu tecrübeyi ilk defa yaşarken, aldığı zevk yüzünden okunuyordu.
Ağzından durmadan küfür kelimeler çıkıyordu.
“Ohh… sikin beni, doldurum amımı…sert vurun, daha serrrtt….oohhh…”
Ağzındaki siki eliyle daha hızlı ovmaya başlayınca çocuğun spermleri Mukkades’in yüzünü yıkamaya başladı. Son ande bir kaç damla ağzına isabet etti.
Yurmurtalıkları boşalan genç, dolaptan bir bira alıp koltuğa, yanıma oturdu.
“Çıkarın şu siklerinizi…oohhh… götüme sokuun…her ikisini götüme istiyorum…oohhh..”
Her ikisde amından çıkıp teker teker götüne girdiler. Götü inanılmaz genişlemişti içinin kırmızılığı görünüyordu…
“Ohhh…aahhh…çok güzel….İsmeeet…senin karını böyle mi siktiler…anlatsana…oohhhh…hhıımmm”
“Onun amında ben vardım..arkada iki tana iri alet vardı..”
“Ohhh…o zaman sende altımaa geeel…oohh. Ooo zevkiii bende tatmak istiyorum..ohh..gelsene”
Üstümü soyup yatağa girdim. Altındaki genç yerini bana bıraktı. Islanan ve genişlemiş amın içine girdim. Ardından iki genç yan yana durup sırayla aletlerini Mukkades’in götüne soktular.
Mukkades’ten çıkan sesler değişmişti, resmen böğürüyordu. Ahh, Ohh sesleri daha kalın çıkmaya başlamıştı. Hep beraber iyi bir tempo tuttuk. Mukkades’in gözleri kapanmış, kaşlarını çatmıştı. Amından sular akıyordu. Yatak yine ıslanacaktı. İri aletli genç gelmeye başlayınca Mukkades kendini o kadar kastı ki aletlerimiz hareket edemez olmuştu. Diğer genç,ortağı gelince şevke gelip spermlerini boşaltmaya başladı. Mukkades hareketsiz kalmıştı. Amının kasları aletimi sıkmıştı. Hareket etmem mümkün değildi. Gençler götünü boşaltınca ,biraz gevşedi ve sikimin üzerinde sarsılmaya, boşalmaya başladı. Geliyordu, tüm zevkleri tatmış olarak geliyordu. Dayanmayıp bende spermlerimi amına döşedim. Altında kalktım, Mukkades yan yattı, götünden spermler akıyordu. Titremeleri devam ediyordu. Koltukta oturan genç yan dönmüş götü görünce kalkıp o göte döşeyip vurmalara başladı. Mukkades hem titriyor hemde götünden bir posta daha yiyordu.
Genç onu yüzü koyun yatırıp, sırtına yüklanmeye başladı. Mukkades çarşafı ısırıyordu. Gelirken bir daha sik yemek ona muhteşem zevkler vermişti. Genç götünden çıkarıp amına sokunca, Mukkades tekrar boşalmaya, bağırmaya,daha fazla titremeye başladı. Gencin darbeleri Hilti makinesi gibiydi.
Darbeli matkap gibi vuruyordu. Duvar delecekmiş gibi Mukkades’in içine girip çıkıyordu. Genç hızlı temponun sonunda amında boşaldı. Spermlerini uzun uzun içine akıttı.Mukkades bayıldı,gitti, ondan sadece inilti çıkıyordu.

Gençler biralarını içip giyinmeye başladılar. Odadan çıkıp gittiler. Onlar gittikten 10 dakika sonra eşim odaya döndü.
“Nasıl geçti gençlerle?”
“Baksana karıyı bayılttılar. Hakkını verdi Mukkades. Sen ne yaptın?.”
“Fahri beyin sertleşme sorunu var, bir şey yapamadık. Sen?”
“Senin dediğin fantaziyi uyguladık, ben altta,diğer ikisi arkasında..”
“O yüzden mi bayıldı yoksa?”
“Eveeet…”
“Yatalım mı?”
Mukkades’i kucaklayıp odalarına götürdüm. Kocasını yanına yatırıp çarşafı üstüne örttüm. Eşim elbiselerini getirip odaya bırakıp çıktık. Işıkları kapatıp birbirimize sarılarak uyuduk.

Sabah geç kahvaltıdan faydalandık. Biz indikten 15-20 dakika sonra Fahri bey ve eşi geldiler.
Denizde dinlenmeye karar verdik. Bügün denizde son günümüzde, tatil bitiyordu. Ertesi sabah evlerimize dönecektik.
Öğlem yemeği yemedik, denizden hiç ayrılmak istemiyorduk. Akşama doğru Yasmina ‘lar döndü. Güzel bir akşam geçirmişlerdi. Mert ile geçireceği son gündü. Beraber denizde keyf sürmeye devam ettiler. Majşd kıyıda eşimle beraber yüzüyordu. Mukkades ve Fahri bey şezlongta dinleniyorlardı.
Bende Yasmina ve Mert’i izlemeye başladım. Denizin içinde oynaşıyorlardı. Mert’in niyeti suyun içinde sevişmekti. Ama Yasmina etraftaki insanlardan utanıyor, seks yapmaya yanaşmıyordu.
Mert’in israrlarına dayanamayıp mayosunun kenara çektiğinini yaptığı hareketle tahmin ettim. Kollarını Mert’in boynunda dolayıp ayaklarını beline doladı. Mert’in sikine oturup kalkmaya başladı. O yaladığım, somurduğum ,ısırdığım am ,şimdi bir başka siki içine almıştı. Deniz çarşaf gibiydi. Hareketlerine odaklanmıştım. Su omuzlarına kadar gelen yere ilerlediler. Orası daha tehnaydı, en yakın kişi en az 10 metre uzaktaydı. Yasmina Mert’in saçlarını yakalamıştı. Omuz hareketleri hızla inip çıkmaya başlamıştı. Birden Yasmina titreyerek Mert’e sarıldı. Her ikiside geliyordu. 3-4 dakika sonra birbirinden ayrıldılar. Yasmina mayosunu düzeltti ve yüzerek oğlnun yanına geldi. Kıyıya çıktığında, pembe mayosunda iyice bakınca beyaz lekerler belirgindi. Mert’in spermleri mayoya akıyordu. Bu beni oldukça tahrik etti. Boşalmak istiyordum. Eşime işaret edip soyunma kabinine gittim. Az sonra eşim içeri girdi.
“Ne oldu?”
“Az önce Yasmina ile Mert denizin içinde seviştiler. Onları izleyince benimde canım çekti.”
Mayosunu indirip duvara yaslayıp arkasına geçtim. Aletimi direk amına sapladım. O simsicak amına girdim. Hemen git gellere başladım, eşimin nefes alışı hızlanmıştı. Birden girmemi beklemiyordu. Amı ,sokarken biraz kuruydu ama şimdi ıslanmaya başlamıştı. Fazla uzun sürmeyecekti. Ona bakarken Yasmina’yı hayel etmeye başladım. O gencecik pürüssüz vücudu sikerken hayel edip, eşimin amının içine boşalmaya başladım. İşim bittikten sonra onu dudaklarından öpüp, soyunma kabininden çıktım. Şezlonga gidip uzandım. Ardından eşim yanıma geldi, “ Çok güzeldi..” deyip dudaklarımdan öptü ve yanıma uzandı.
Maceramızı bir tek Mukkades görmüştü. Güneş gözlüklerini kaldırıp bana göz kırptı.

Taksici ismet – 32
________________________________________
Akşam yemeğini yakın bir yerde hep beraber yedik.
Pansiyon girişindeki masalarda oturup tatilin son gecesinde koyu bir sohbete başladık.
Mert ve Yasmina sanki bir şey söyleyeceklermiş gibi fakat söylemeye cesaretleri yokmuş gibi davranıyorlardı. Onları rahatlatmak adına ilk adımı ben yapayım dedim.
“ Yasmina, bu tatil en çok sana yaradı. En azından arkadaş edindin. Majid’de Mert’i sevdi. Sen ne diyorsun Mert’çiğim?”
“Evet güzel bir arkadaşlığın başlangıcı oldu. Bundan sonra eğer, izin verirseniz görüşmek isteriz.”
“O bizim kızımız , aileden biri gibi, ama,izni bizden istemiyeceksin, izni Yasmina’dan istiyeceksin.”
Yasmina’ın yanakları kızarmıştı. Resmen utanmıştı.
“Musade ederseniz, ben Yasmina ile şurada özel konuşayım.” deyip elinden tutup içerdeki masaların birine oturduk.
Yasmina çok heyecanlanmıştı. Nefes alışı hızlanmıştı, kalbi sanki o muhteşem göğüslerinden fırlıyacakmış gibiydi.
“Yasmina , bu çocuğun sana karşı hisleri var, bazı konularda ciddi olabilir. Senin evli olduğunu biliyormu?”
“Ben ona evli olduğumu fakat kocamın savaşta öldüğünü söyledim. Beni kötü bir kadın olarak görmasini istemedim. Evli kadın, ne olursa olsun, kocasını aldatmaması lazım.”
“Evet sende haklısın. Peki niyetin ne? Onu istiyormusun? İyi bir adama benziyor.”
“Beni ve oğlumu Ankara’ya, evine davet etti. Ailesi ile tanıştırmak istiyor.”
“Ailesi seni kabul eder mi peki. Çocuklu dul bir kadını hiç bir anne oğluna istemez.”
“Bende aynısını ona söyledim. O evliliği sonra düşünürüz dedi.”
“Oğlunu da beraber istedi mi?”
“Evet, istedi.”
“O zaman hiç durma ,git. Ama şunu da bil, evimiz sana ve oğluna daima açık kalacaktır. ”
Yasmina hıçkırarak boynuma sarıldı. Kendi göz yaşlarımı tutamaz oldum. Ona sarılarak ağladım.
Yasmin’am gidiyordu. Onu ellerimle el oğluna teslim etmiştim. Mert ne şanslı bir erkekti. İnşallah ona gereken saygıyı ve sevgiyi gösterirdi.
Koluna girerek masaya döndük. Gözyaşlarımı gören eşim durumu anlamıştı. Masadan kalkıp Yasmina’ya sarıldı. Mert kalktı bana sarıldı.
“Kızıma iyi bak olur mu?”
“Saygı ve sevgide kusur etmem İsmet bey.”
Tam düşündüğüm kelimeleri söylemişti. Eşimle odamıza çekilip ,dinlenip uyumaya çıktık.

Bir rüya bitiyordu bizim için.
Ama yeni bir hayat başlamıştı.
Komşularımızla yeni ilişkiler başlamıştı.

Balkona iki tane sandelye getirdim , eşim son kalan birayı paylaştı. Sesizce karanlıkta balkonda oturup uzaklara baktık.
Eşim sandelyeden inip önümde diz çöktü. Şortumu ve külodumu indirip küçük İsmet’i serbest bıraktı. Dudaklarını başının üzerinde ve kenarlarında gezdirdi. Sertleşmeye başladığında usulca ağzına alıp somurmaya başladı. Emmesi o kadar güzeldi ki, Mukkades’i aratmaz olmuştu. Eşim iyi tecrübe kazanmıştı.
Gözlerimi kapatıp, Yasmina ile ilk gecemizi düşündüm. Onu sarhoş edişim, koltuğa uzandırıp o muhteşem genç kız vücudunu öpmemi,yalayıp somurmamı, şortunu ve külodunu yavaşça indirip o tatlı kukusunu yalamamı içine sokarken o sicaklığı şimdi eşimin ağzında hissediyordum.
Gelmek üzereyken Yasmina’ın arka kapısına dayandığımı hatırladım. O yumuşak götün içinde hareketsiz kalarak gelmiştim. Aynı şimdi eşimin ağzına geldiğim gibi. Sanki Yasmina’ın içine geliyordum. Gözlerim kapalı o anı yaşıyordum. Tamamen boşalınca, eşim damlayan son sperm damlasını somurup külot ve şortumu çekti.
Balkonda oturmaya devam ettik, taa ki uykumuz çökünceye kadar. Yatağa ilk defa giyinik girip, birbirimize sarılarak uyuduk.

Sabah çabuk olmuştu. Ben duşumu alırken eşimde valizleri topluyordu. Yarım saat sonra cümbür cemaat kahvaltıda buluştuk. Hepimiz oradaydık. Majid yanı başıma, Yasmina ve Mert karşıma oturuyordu. Yasmina’ın gözleri kızarmıştı. Ağlamaktan olmalıydı. Mukkades ve Fahri bey oldukça neşeliydiler. Bu tatil aslında hepimize yaramıştı. Kaynaşmıştık, ve ufukta yeni bir aile kapısı bizlere açılmıştı. Kısmet, ne diyelim, hayırlı olsun.

Kahvaltıdan sonra valizler odalardan indirildi. Yasmina eşyalarını Mert’in arabasına yerleştirdi.
Majid’i kollarımın arasına alıp, öpüp kokladım ve onu eşimin kucağına attım. Mert elimi öpmek istedi. Onu kaldırıp yanaklarından öptüm.
Yasmina yanıma geldi. O güzel Yasmina’m artık gidiyordu. Ellerimden uçuyordu, yeni bir hayat onu bekliyordu.
Hıçkırarak kollarıma sarıldı. İkimizde göz yaşlarımızı tutamıyorduk. Çocuklar gibi ağlıyorduk.
Birbirimizi gerçekten sevmiştik. Ama onu fazla tutamazdım. Onu tutmaya hakkım yoktu. Gerçeği görmem lazımdı. Yanaklarından öpüp yanından ayrıldım. Yasmina eşim ile vedalaştıktan sonra arabamıza binip yola, evimize, artık boş olan evimize dönüyorduk. Mukkades ve Fahri bey peşimizden geliyorlardı.
Fethiye’ye kadar hiç bir kelime etmedik. Fathiye girişi petrolde ihtiyaç molası verdik. Fahri bey ile ben birer çay içerken, bayanlar lavaboya gittiler.
“İsmet’çiğim, iyi bir tatil geçirdik, çok güzel anılarımız oldu. Bizleri bu tatile aranıza aldığınız için sana teşekkür ederiz.”
“Ne demek Fahri’ciğim. Lafı mı olur. “
“Kışın yılbaşı için eğer müsaitseniz sizleri Kayseri Erciyes’teki villamıza davet etmek isteriz.”
“İnşallah hep beraber gideriz. Neden olmasın. Maksat gönnüller bir olsun, değilmi?”
“Hem Kayseri Ankara’yada yakın…”
Ankara…başkentimiz. Yasmina’ın yeni yuvası. İnşallah huzurlu ve mutlu yaşarlar.

Eşlerimiz dönünce yola koyulduk. Korkuteli’nde öğle yemeği yemeye karar verdik.
Kendin pişir kendin yede yemeklerimiz yedik. Mukkades bize servis yapan genç çocuğu gözüne kestirmişti.Yanakları al al olan 17-18 yaşında bir gençti . Daha sakalı bile çıkmamıştı.
Eşime dönüp yavaşça; “ Sence Mukkades bu çocuğu götürür mü?”
“Hhımmm, aslında yakışıklı, giydiği kıyafet onu böyle salaş gösteriyor. Parmakların uzunluğuna baksana..aleti de uzundur.”
Aletimizin parmakla olan orantısını daha önce duymuştum. Mukkades eşime göz kırptı.
İkisi beraber ayağa kalkıp, lavaboyu sordular. Genç oğlanla beraber arka tarafa gittiler. Saatime baktım saat 15:25’ti.
Fahri bey bana dönüp; “Eşlerimiz iyi kaynaştılar, buna çok sevindim. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.”
Ne kadar doğru bir tesbitdi bu. Şu an yedikleri ve içtikleri ayrı gitmiyordu ..
15:49 da geri döndüler. Garson yanlarında yoktu. 24 dakika ne yapmış olabilirlerdi ki?
Masaya dönüp yanımıza oturdular. Fahri bey eşine dönüp;
“Eee, nasıl geçti seks fanteziniz? Anlatın bakalım.”
İki kadın kahkahalarla güldüler. Birbirlerine göz kırpıp ellerini ayna anda aletlerimizin üstüne yerleştirdiler ve Mukkades hemen lafa atıldı;
“ Bir şartla anlatacağız, anlatırken size 31 çekeceğiz. İlk boşalan bu akşam yalnız yatacak.”

Eşim masa örtüsünün altından fermuarı indirirken ,Fahri bey ile göz kırptık.

Hayat ne güzel devam ediyordu.

S O N

Alıntıdır yazan arkadaşımızın eline saglık

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort aydınlı escort ankara escort beylikdüzü escort esenyurt escort ankara escort gaziantep escort bahçeşehir escort rus escort beylikdüzü escort kocaeli escort kocaeli escort erotik film izle keçiören escort etlik escort gaziantep escort şişli escort kocaeli esgort etiler escort izmir escort izmir escort izmir escort almanbahis almanbahis almanbahis yeni giriş almanbahis giriş almanbahis giriş isveçbahis giriş isveçbahis yeni giriş isveçbahis isveçbahis giriş isveçbahis yeni giriş otele gelen escort kayseri escort şişli escort ataköy escort beylikdüzü escort seks hikaye tuzla escort ensest hikayeler istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti